ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Konferenční stůl Ctirad K140

Výrobce: BRADOP

Kód: 100598

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Rozkládací, vzhledově klasičtější konferenční stolek z laminované desky tl. 18 mm. Rozměr stolu (š x h x v): 110 x 60 x 55 cm. Délka po rozkladu: 147 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 139

Popis

Rozkládací konferenční stolek CTIRAD klasičtějšího vzhledu patří mezi velmi oblíbené stolky a to především díky maximální délce, kterou stolek po rozkladu získá. Stolek je vyroben z laminované desky tl. 18 mm. Svým vzhledem se stolek hodí do řady domácností, ale i firemních kanceláří a hal. Kam stolek umístíme, záleží pouze na nás. Vhodný je nejen do obývacích pokojů a předsíní, ale také do kanceláří, recepcí nebo vstupních hal.

Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • hrany ABS 1 mm - dřevodezén.

Rozměry stolku (š x h x v): 110 x 60 x 55 cm. Rozklad - délka stolku: 147 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravy, křeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz