Polštář Aloe Vera

Výrobce: Stanex

Kód: 102203

Kategorie: Klasické

Dostupnost: Skladem

Polštář z kvalitního dutého vlákna nejen pro alergiky. Pro celoroční použití. Povlak z příjemného polyester. mikrovlákna s výtažky Aloe Vera. Rozměr: 90 x 70 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
470

Popis

NOVINKA - Vysocekvalitní polštář ALOE VERA patří k výrobcovým novinkám druhé poloviny roku 2019. Polštářek je oproti jiným typům polštářů a přikrývek doplněn o výtažky Aloe Vera, která velmi příznivě působí na zmírnění bolestí kloubů a svalů. Aloe Vera ocení také ti, kteří trpí alergiemi na prach nebo mají problémy s ekzémy a citlivou pokožkou. Dvě vrstvy kvalitního vysoce gramážového dutého vlákna dělají z polštářů a přikrývek řady Aloe Vera lůžkoviny s příjemnou hřejivostí, kterou oceníme celoročně. Velkým plusem dutého vlákna je i nízká váha, proto jsou lůžkoviny vhodné nejen pro dospělé, ale také pro děti. Povlak je pro zvýšení jemnosti a prodyšnosti vyroben z velmi příjemného polyesterového mikrovlákna, které ocení pocitově hlavně naše pokožka. Aloe Vera, která se postupně vylučuje z vláken povlaků, hubí roztoče a bakterie, takže vytváří v naší posteli antibakteriální prostředí.

V případě, že je pro nás podstatné i to, mít možnost odebírat nebo přidávat náplň polštářů, aby se nám pohodlněji spalo, výrobce pamatoval v tomto ohledu i na nás. Každý polštář je pro přístup k náplni doplněn na jedné ze stran o zip. Přejeme příjemné spaní a pohodový vstup do nového dne.

Výhody lůžkovin Aloe Vera:
  • celoroční použití
  • vzdušnost, jemnost a lehkost
  • antialergická úprava
  • vhodné i pro ekzematiky
  • zmírňuje bolesti svalů a kloubů
  • boční zip - pro odebrání / přidání výplně.
Materiál polštáře Aloe Vera:
  • složení: vrstvení dutých vláken
  • povlak: 100% poyesterové mikrovlákno s obsahem Aloe Vera 3% - vhodný pro alergiky a ekzematiky, mírní bolesti svalů a kloubů
  • vrstvení: 2 silné vrstvy vláken se vzduchovou kapsou mezi nimi - vysoká hřejivost / lehkost / stálá nadýchanost
  • barva - bílá.
Rozměry polštáře: 90 x 70 cm. 

K povlečení polštáře je možné zabrouzdat do kvalitního českého ložního povlečení, které máme v naší nabídce a jsou nejen z dílny stejného výrobce. 

Pratelnost polštáře: v pračce až na 60°C.

Celkový dojem ze spánku není jen o lůžkovinách, ale ve velké míře o vhodné kombinaci matrace a roštu do postele. Budete-li chtít s čímkoliv a to nejen při výběru jedné z výše uvedených položek poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Český výrobce s mnohaletou tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz