Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Polštář Klasik

Výrobce: Materasso

Kód: 102605

Kategorie: Klasické

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Celoroční typ oblíbeného polštáře. Pratelný povlak z PES. Materiál: dutá vlákna Hollow-Fill (lehkost, kvalitní přilnavost). Rozměr: (60 / 70 / 85 / 90) x (40 / 50 / 65 / 70) cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
502

Popis

Součástí kolekce Klasik je i polštář Klasik, který skvěle ladí s přikrývkou Klasik v naší nabídce. Polštář a deka je vhodná pro všechny, kteří nechtějí během roku měnit lůžkoviny za letní a zimní varianty, neboť kolekce Klasik patří k celoročně používaným typům. I u tohoto polštáře oceníme jeho lehkost. Polštář je vyroben z kvalitního vysoce gramážového dutého vlákna Hollow-Fill a je doplněn povlakem z lehkého a vzdušného PES. Polštář je díky dutým vláknům velmi lehký a stále nadýchaný. K povlečení polštáře a přikrývky je možné zabrouzdat do kvalitního českého ložního povlečení, které máme v naší nabídce. Plusem polštáře je jeho vnitřní kapsa se zipem, díky kterému můžeme do polštáře přidat nebo z něho ubrat vnitřní náplň a tak si polštář přizpůsobit tak, jak sami potřebujeme. Krásnou dobrou noc přejeme.

Materiál polštáře Klasik:
  • kvalitní dutá vlákna Hollow-Fill
  • odnímatelný
  • vybaven vnitřní kapsou se zipem - lze přidat, ubrat nebo vyměnit náplň
  • barva - bílá.

Rozměry a složení polštáře:

KLASIK    rozměr hustota
Polštář  60 x 40 cm   400 g  
Polštář 70 x 50 cm
Polštář 85 x 65 cm
Polštář velký  90 x 70 cm
 
 
 
Potah polštáře a přikrývky Klasik:
  • PES, barva bílá
  • pratelnost potahu: 60°C

Celkový dojem ze spánku není jen o lůžkovinách, ale ve velké míře o vhodné kombinaci matrace a roštu do postele. Budete-li chtít s čímkoliv a to nejen při výběru jedné z výše uvedených položek poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Záruka: 2 roky.

Slovenký výrobce. 

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz