ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Komoda P3DDZ DUB

Výrobce: TEXPOL

Kód: 101123

Kategorie: Komody

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Masivní, precizně opracovaná dubová komoda se zaoblenými hranami. Výbrus úchytů zásuvek. Stabilní konstrukce. Rozměry (š x h x v): 153 x 49 x 88 cm. Dodána v celku. Nelze mořit. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Moření
38 498

Popis

Svým precizním provedením charakteristická komoda se zásuvkami a policemi s dvířky P3DDZ je vyrobena z masivní dubové laťovky. Je to typ komody, který patří k dalším kouskům nábytku z kolekce PETRA. Tato velmi obsáhlá kolekce, která je charakteristická zaoblenými hranami a vybroušenými úchyty u zásuvek. Vnitřní uspořádání komody je možné upravit dle přání zákazníka, což je často využíváno. Komoda je často pořizována nejen do obývacích pokojů, ale také kanceláří a pracoven. Komoda je díky svému vzhledu velmi oblíbeným typem komody.

Provedení komody:
  • zaoblené hrany
  • vybroušené úchyty u dvířek a zásuvek.
Materiál komody se zásuvkami a policemi:
  • korpusy - masivní dubová laťovka - povrchová úprava EKOlakem
  • tloušťka masivu: 25 a 19 mm.

Rozměry komody (š x h x v): 153 x 49 x 88 cm.

DODÁNÍ - v celku, bez nutnosti další montáže.

Komodu lze sladit i s jinými kousky nábytku, než je kolekce PETRA. Se vzájemnou kombinací s pracovními stolyobývacími stěnamijídelními stoly nebo jídelními židlemi budeme rádi nápomocni.

Slovenský výrobce.

 

Poznámka výrobce: Uvedené rozměry odpovídají stavu před opracováním. Tyto míry se ve skutečnosti mohou lišit o 2 - 3 mm.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz