Konferenční stolek EVA

Výrobce: FAGUS

Kód: 102900

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Sklem doplněný konferenční stůl s masivní bukovou podnoží. Horní deska z dřevotřískové desky. Rozměry (š x v x hl): 100 x 52 x 55 cm. Odstíny moření dle výběru + lze vlastní. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Moření - nohy masiv
4 740

Popis

Konferenční stůl EVA je doplněn na jeho horní desce praktickým sklem, které se kdykoliv snadno udržuje čisté Stolek je navíc charakteristický zaoblenými hranami na stolové desce, která tak zjemňuje jeho celkový vzhled. Materiálově je stolek vyráběn s masivní bukovou podnoží a horní deskou z kvalitní dřevotřískové desky. Opracování stolku je velmi precizní, což zvyšuje jeho oblibu. Velkou výhodou stolku je možnost moření masivu nejen do odstínů určených výrobcem, ale také do námi dodaného odstínu (vzorek - kousek/část jiné nábytku). Stolek tak může skvěle zapadnout nejen k novému, ale i staršímu nábytku. Stolek je pořizován nejen do obývacích pokojů, ale i vstupních hal, kanceláří a pracoven, čekáren, aj..

Materiál a provedení konferenčního stolu EVA:
  • horní deska dřevotřísková deska
  • podnož - bukový masiv
  • odstíny moření dřeva - viz. konfigurátor
  • příplatek - jiný odstín moření: lze dodat svůj vlastní vzorek masivu pro namoření stolku do stejného odstínu s jinými kousky nábytku v naší domácnosti
  • povrchová úprava - polyuretanový lak.
Rozměry konferenčního stolu (š x v x hl): 100 x 52 x 55 cm.
 
Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravykřeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz