ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Konferenční stůl DM 016 CLASSIC dub masiv

Výrobce: STIMA

Kód: 101913

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

NOVINKA - Nadčasový typ konferenčního stolu bez i s policí. Materiál: dubový masiv tl. 23 mm. K dostání i jako jídelní stůl DM 016. Rozměry (š x h x v): 110 x 70 x 55 cm. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
17 000

Popis

Máme-li rádi sety, které spolu ladí nejen barevně, materiálově, ale také svým tvarem, mohl by být tou správnou volbou konferenční stůl DM 016 CLASSIC dub masiv, který je k dostání i ve variantě velkého jídelního stolu DM 016 CLASSIC, takže můžeme mít dokonale sladěné vybavení kuchyňského koutu s obývacím pokojem. K dostání je vzhledem k velké oblibě v řadě barevných provedeních a to jak s policí, tak bez ní. Svou kostrou a díky nohám z masivu (6 x 12 cm) je stolek velmi stabilní, takže nám skvěle poslouží i v případě, kdy budeme chystat pohoštění pro větší společnost. Materiálově je konferenční stůl vyroben z kvalitního dubového masivu.

Varianty konferenčního stolu:
  • s policí / bez police
  • povrchová úprava: přírodní lak / přírodní olej / mořené odstíny
  • změna rozměrů - zakázková výroba.
Materiál konferenčního stolu:
  • dubový masiv tl. 23 mm
  • nohy: 6 x 12 cm.

Rozměry stolku (š x h x v): 110 x 70 x 55 cm.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravykřeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu.

Záruka: 2 roky.

Český dodavatel.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz