ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Konferenční stůl Leopold K134

Výrobce: BRADOP

Kód: 100579

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Vzhledově elegantní konferenční stůl z laminované desky tl. 18 mm. K výběru 7 barev lamina. Police ve spodní části stolku. Rozměry (š x v x h): 110 x 52 x 75 cm. Kvalitní výrobek od českého výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 010

Popis

Vzhledově nadčasový a nosností velmi stabilní konferenční stůl LEOPOLD je výrobcem vyráběn v 7 barevných provedeních, které jsou k výběru v tomto odkazu. Stůl je vyroben z kvalitní laminované desky. Výškou konferenčního stolu patří do výškového průměru, takže na věci na něm postavené velmi dobře dosáhneme. Konferenční stolek má kromě vrchní desky ještě jednu odkladou plochu a to v jeho spodní části, tím na nedostatek místa pro naše časopisy, knihy nebo elektroniku trpět nebudeme. Konferenční stolek se hodí do řady obývacích pokojů a to jak s modernějším interiérem, tak i tím klasičtějším.

 Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • hrany ABS 1 mm - dřevodezén.

Rozměry konferenčního stolu (š x v x h): 110 x 52 x 75 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravy, křeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz