Jídelní židle chromovaná ANTONIE Z82

Výrobce: BRADOP

Kód: 102304

Kategorie: Kovové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Výškou opěrky nižší chromová jídelní židle se stabilní lesklou chrom. kostrou. Vhodná do domácností, restaurací, aj.. Rozměry (v x hs x vs x šs): 85 x 40 x 48 x 40 cm. Nosnost 120 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Podnož CHROM
1 009

Popis

Tvarováním výjimečná chromovaná jídelní židle ANTONIE Z82 s leskem (chromu) okouzlí snad každého a to především díky jemnému designu, který potěší snad v každém interiéru místností, ale i na volném prostranství zahrádek a teras. Pro pohodlnost sezení je židle doplněna čalouněným sedákem, u kterého si odstín a typ látky můžeme vybrat z velké škály kvalitních potahových látek a to i se snadným čištěním (Aqua clean - očištění nečistot navlhčeným hadříkem). Díky stabilní svařované konstrukci a chromové kostře unese židle váhy do 120 kg, takže skvěle splní svoji funkci nejen v domácím prostědí, ale také v restauracích, kavárnách nebo jídelnách. Vhodný typ stolu najdete třeba i v naší nabídce jídelních stolů s chromovou podnoží. Přejeme, ať máte ze židlí v kuchyňském koutu nebo obývacím pokoji radost.

Materiál kuchyňské židle:
  • kostra - lesklá chromová (0,3-0,5 mikronů chromu)
  • kostra je svařovaná
  • sedák - čalounění v řadě barev a typů potahových látek.

Nosnost židle: 120 kg. Hmotnost: 7 kg/ks.

Rozměry jídelní židle:
  • základní rozměry (v x hs x vs x šs): 85 x 40 x 48 x 40 cm
  • (vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Některé typy jídelních židlí a jídelních stolů máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Velmi rádi u nás uvítáme každého, kdo má rád české a slovenské výrobky a ocení jejich vysokou kvalitu a precizní opracování.

Dodání: 2-4 týdny.

Pozn.: Židle jsou zkompletovány již z výroby, není tak nutná jakákoliv montáž.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz