ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Designové křeslo TEO

Výrobce: MELLI

Kód: 100303

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Moderní typ designového křesla. Kostra židle - kombinace masivu a DTD. Výplň křesla z kvalitní PUR pěny. Rozměry (š x v x h): 80 x 103 x 110 cm / sed (v x hl.): 41 x 53 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Polštář(e) navíc
15 900

Popis

Designové křeslo TEO je velmi zajímavým kouskem nábytku, který se hodí nejen do obývacích pokojů, pracoven, na chaty a chalupy, ale také do mísností, ve kterých i díky vhodně zvolené látce, můžeme upoutat nejednoho hosta a skvěle tak podtrhnout celkový dojem z interiéru. Své místo si tak křeslo najde i ve vstupních halách firem, hotelů, penzionů a jakýchkoliv jiných prostorech, kde se setkávají lidé nebo kde mají možnost relaxovat. Velkou výhodou je i možnost zakázkové volby jiných typů látek, než nabízí výrobce - cenu vždy dopočítáváme dle typu potahové látky. Pro větší pohodlí při sezení a spaní je křeslo čalouněno kvalitní PUR pěnou vyšší gramáže. Přejeme příjemné a ničím nerušené posezení.

Materiál a provedení křeslo TEO:
  • kostra - masiv v kombinaci s DTD
  • potahové látky v široké škále barev
  • výplň z kvalitní PUR pěny vyšší gramáže
  • dřevěná podnož v 6ti barevných odstínech.

Rozměry designového křesla:

  • rozměry (š x v x h): 85 x 75 x 71 cm
  • rozměry sedu (v x hl.): 41 x 53 cm.

Dodáváno jako jeden kus bez nutnosti jakékoliv montáže.

Vzhledově se křeslo hodí k řadě sedacích souprav a konferenčních stolků, popř. jej můžeme doplnit pohodlným a praktickým taburetem. Budete-li potřebovat, ozvěte se nám, prosím, rádi budeme nápomocni.

Slovenský výrobce.

 

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz