ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Křeslo Hugo

Výrobce: MELLI

Kód: 100728

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Typově neokoukané křeslo se sezením z dutého vlákna a čalouněním kvalitní PUR pěnou. Kostra - bukový celomasiv. Rozměry křesla (š x v x h): 63 x 73 x 71 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
6 800

Popis

Stylové křeslo HUGO patří řadu let k velmi oblíbeným typům křesel a to především pro své široké použití, neboť skvěle doplňuje interiéry s nábytkem z lamina, masivu nebo starožitným nábytkem. Vhodné je tak jak do obývacích pokojů, kanceláří a pracoven, tak i do zátěžových provozů restaurací a kaváren. Často bývá pořizována i do vstupních hal a recepcí hotelů a firem. Díky široké škále potahových látek máme možnost vytvořit si svůj vlastní design křesla. Ať křeslo slouží co nejlépe.

Varianty křesla HUGO:
  • potahové látky v široké škále barev
  • dřevěná podnož v 6ti barevných odstínech.
Materiál:
  • kostra - bukový celomasiv
  • výplň sedáku – duté vlákno
  • čalounění kvalitní PUR pěnou vyšší gramáže.
Rozměry křesla:
  • rozměry křesla (š x v x h): 63 x 73 x 71 cm
  • rozměry sedu (vs x hs): 50 x 49 cm.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti další montáže.

V případě, že by potahová látka časem omrzela nebo se do nově zařizovaného prostoru nehodila, je možnost si jej nechat u nás nově přečalounit. Na výběr máme přes 5.000 potahových látek a to včetně kůží a koženek.

Potřebujete-li s čímkoliv poradit, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Slovenský výrobce.

 

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz