ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Křeslo Roberto

Výrobce: MELLI

Kód: 100748

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Elegantní, designově nadčasové křeslo vhodné do kaváren, restaurací a vstupních hal. Rozměry (š x h x v): 67 x 65 x 73 cm. Lze dodat i jako 2-křeslo. Široká škála potahových látek. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Polštář(e) navíc
9 200

Popis

Pro svůj tvar a design velmi oblíbené křeslo Roberto patří do řady interiérů a to nejen do obývacích pokojů, ale především také do zátěžových provozů kaváren, restaurací nebo hotelů a penzionů. Vhodné je také do klasičtějších, ale i moderně zařízených pracoven a kanceláří, vstupních hal a recepcí. Díky široké škále potahových látek je snadné jej sladit nejen s barevností místnosti, ale také se sedacími soupravami a jinými kousky nábytku. Příjemné chvíle odpočinku přejeme, ať již při rozmluvě s přáteli, při sledování televize nebo čtení knihy.

Varianty křesla Roberto:
  • potahové látky v široké škále barev
  • dřevěná podnož v 6ti barevných odstínech
  • možnost dodání ve variantě: křeslo a 2-křeslo.
Materiál:
  • kostra - celomasiv
  • sezení a čalounění z PUR pěny vyšší gramáže.
Rozměry křesla:
  • rozměry křesla (š x h x v): 67 x 65 x 73 cm
  • rozměry sedu (vs x hs): 43 x 50 cm.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti další montáže.

Křeslo skvěle doplňuje řadu konferenčních stolků, se kterými jej lze jednoduše sladit.

Kdybyste potřebovali pomoci s výběrem látky, prosím, ozvěte se nám. Elektronicky můžeme zaslat vybrané látky ve větším formátu rozlišení.

Slovenský výrobce.

 

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz