Pohovka Greta

Výrobce: MELLI

Kód: 100658

Kategorie: Sedací soupravy pro trvalé spaní

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Kvalitní rozkládací pohovka klasičtějšího vzhledu pro každodenní spaní. Úložný prostor. Rozměry (š x h x v): 210 x 87 x 76 cm. Výplň z kvalitní PUR pěny. Rozměr lůžka: 150 x 200 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Polštář(e) navíc
16 100

Popis

Designově klasičtější rozkládací pohovka GRETA je pro větší užitnou hodnotu opatřena velkým úložným prostorem. Rozkladem pohovky získáme pohodlné lůžko a to i pro každodenní spaní. Rozměrově je pohovka vhodná pro 1 až 2 osoby, které se k sobě rády tulí, neboť máme k dispozici pouze prostor o rozměrech 150 x 200 cm, což nemusí 2ma spáčům příliš vyhovovat. Z hlediska vzhledu a přijatelné ceně pohovky je pořizována do klasičtějších interiérů, ale také na chaty a chalupy, popř. do pracoven a obývacích pokojů nebo dětských pokojů. Pohovka je vyrobena z kvalitního masivu a DTD desky. Vnitřní prostor pohovky nabízí velký úložný prostor, do kterého můžeme ukládat nejen lůžkoviny, ale i cokoliv jiného. Pohodlné spaní na pohovce zaručuje lamelový rošt a výplň z kvalitní PUR pěny vyšší gramáže. Přejeme nejen pohodové posezení při chvílích odpočinku, ale také ať se probouzíte do každého nového dne s úsměvem.

Volit můžeme z celé řady variant a tím si určit i konečnou podobu a cenu pohovky tak, aby nám co nejvíce vyhovovala a to i z funkčního hlediska.

Parametry a provedení rozkládací pohovky:
  • široká škála potahových látek (látky s Aqua clean efektem "snadné čištění" - součástí kategorie B)
  • lamelový rošt o rozměru: 150 x 200 cm - pohodlné spaní na obou částech pohovky.
Příplatkové položky:
  • za příplatek - LZE upravit na jiné rozměry (kontaktujte nás, prosím)
  • za příplatek 10% k ceně lze navolit do sedáků pěny až pro váhy do 140 kg (HR pěny 35 / 40 / 45, VISCO pěny, aj.).
Rozměry rozkládací pohovky:
  • rozměry (š x h x v): 210 x 87 x 76 cm.

K sedačce se hodí řada konferenčních stolkůkomod nebo obývacích stěn. Pokud byste chtěli s výběrem jakkoliv pomoci, prosím, ozvěte se. Děkujeme.

Termín dodání: 6-8 týdnů.

Slovenský výrobce.

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz