Pohovka Greta

Výrobce: MELLI

Kód: 100658

Kategorie: Sedací soupravy pro trvalé spaní

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Kvalitní rozkládací pohovka klasičtějšího vzhledu pro každodenní spaní. Úložný prostor. Rozměry (š x h x v): 210 x 87 x 76 cm. Výplň z kvalitní PUR pěny. Rozměr lůžka: 150 x 200 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Polštář - 1 ks
15 900

Popis

Designově klasičtější rozkládací pohovka GRETA je pro větší užitnou hodnotu opatřena velkým úložným prostorem. Rozkladem pohovky získáme pohodlné lůžko a to i pro každodenní spaní. Rozměrově je pohovka vhodná pro 1 až 2 osoby, které se k sobě rády tulí, neboť máme k dispozici pouze prostor o rozměrech 150 x 200 cm, což nemusí 2ma spáčům příliš vyhovovat. Z hlediska vzhledu a přijatelné ceně pohovky je pořizována do klasičtějších interiérů, ale také na chaty a chalupy, popř. do pracoven a obývacích pokojů nebo dětských pokojů. Pohovka je vyrobena z kvalitního masivu a DTD desky. Vnitřní prostor pohovky nabízí velký úložný prostor, do kterého můžeme ukládat nejen lůžkoviny, ale i cokoliv jiného. Pohodlné spaní na pohovce zaručuje lamelový rošt a výplň z kvalitní PUR pěny vyšší gramáže. Přejeme nejen pohodové posezení při chvílích odpočinku, ale také ať se probouzíte do každého nového dne s úsměvem.

Volit můžeme z celé řady variant a tím si určit i konečnou podobu a cenu pohovky tak, aby nám co nejvíce vyhovovala a to i z funkčního hlediska.

Parametry a provedení rozkládací pohovky:
  • široká škála potahových látek (látky s Aqua clean efektem "snadné čištění" - součástí kategorie B)
  • lamelový rošt o rozměru: 150 x 200 cm - pohodlné spaní na obou částech pohovky.
Příplatkové položky:
  • za příplatek - LZE upravit na jiné rozměry (kontaktujte nás, prosím)
  • za příplatek 10% k ceně lze navolit do sedáků pěny až pro váhy do 140 kg (HR pěny 35 / 40 / 45, VISCO pěny, aj.).
Rozměry rozkládací pohovky:
  • rozměry (š x h x v): 210 x 87 x 76 cm.

K sedačce se hodí řada konferenčních stolkůkomod nebo obývacích stěn. Pokud byste chtěli s výběrem jakkoliv pomoci, prosím, ozvěte se. Děkujeme.

Termín dodání: 6-8 týdnů.

Slovenský výrobce.

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz