Sedací soupravy pro trvalé spaní

Sedací soupravy pro trvalé spaní jsou díky většímu počtu kvalitních českých i slovenských výrobců k výběru v řadě různých provedení, velikostí, klasičtějších i modernějších designů a hlavně v rozsáhlé barevné i materiálové škále. Zda bude naše sedací souprava určena pouze k sezení nebo k občasnému, popř. trvalému spaní jako adekvátní náhrada postele a matrace, si určujeme my sami.

Vybírejme tak, aby nám nebyla sedací souprava pro trvalé spaní ke zlosti, ale pro radost a chvíle odpočinku. Kdyby bylo při výběru sedačky cokoliv nejasného, prosím, navštivte nás na Stránského 2a v Brně nebo nám zavolejte. Rádi budeme nápomocni.

rozkládací sedací souprava s matrací pro každodenní spaní
rozkládací sedací
souprava s matrací
pro každodenní spaní

Pro koho jsou vhodné sedací soupravy na každodenní spaní?

Sedačka na spaní (sedačka s matrací) je jedním z nejuniverzálnějších kusů nábytku, který dokáže ušetřit spoustu místa a zároveň skvěle posloužit. Sedací souprava na každodenní spaní je totiž důmyslným spojením klasického gauče a postele.
A co je na sedačce s matrací tak skvělého? Sedací souprava na každodenní spaní je chytrým řešením, které se hodí především do malých bytů, rodinných domů, apartmánů, penzionů a jiných ubytovacích nebo rekreačních zařízení. Rozkládací sedací souprava s matrací pro každodenní spaní se totiž snadno promění z elegantního gauče na pohodlnou postel a to kdykoliv, kdy potřebujeme nebo si budeme přát.
Hodí se i v případě, že potřebujeme ubytovat rodinu či přátele – nemáte-li doma příliš místa a často u vás někdo přespává, je právě sedačka na každodenní spaní ideálním a úsporným řešením. Nebojte, gauč na spaní není jen pro návštěvy – pokud náhodou usnete na sedačce s matrací při sledování televize, můžete klidně zůstat ležet až do rána.

gauč s matrací
gauč s matrací skladem

Sedačky na každodenní spaní v sobě zkrátka ukrývají spoustu výhod. Pojďme se na na ně společně podívat:

 1. Sedačka s matrací šetří místo
  Bojujete-li doma s každým centimetrem místa navíc, rozhodně pořízení sedačky s matrací zvažte. Rozkládací sedačka na každodenní spaní může třeba v jednopokojovém bytě přes den sloužit jako odpočinkové nebo pracovní místo a večer se snadno proměnit v pohodlnou postel.
 2. Sedačka s matrací je stejně pohodlná jako klasická postel
  Usnuli jste někdy na gauči? A bylo to pohodlné? U kvalitních sedaček na každodenní spaní se nemusíte nepohodlnosti obávat. Nemůžete-li si dovolit kupovat kvalitní postel a pěkně vypadající gauč, je gauč na spaní ideálním řešením – některé modely lze rozložit na pohodlné spaní třeba o velikosti 180x220, se kterým vám klasická postel rozhodně chybět nebude.
 3. Rozkládací gauč na spaní je perfektní pro přespávání
  Ať už u vás přespávají přátelé jednou za čas nebo pravidelně hostíte vzdálenou rodinu, rozkládací sedačka na každodenním spaní jim určitě vykouzlí úsměv na tváři. Víme, že nejlépe se spí doma – přesto je sedačka s matrací adekvátní náhradou, za kterou vám každý poděkuje.
 4. rozkládací sedačka pro každodenní spaní s matrací
  rozkládací sedačka
  pro každodenní
  spaní s matrací
  Sedačka s matrací je superpohodlnou verzí klasického gauče
  Vybíráte-li sedací soupravu, zvažte pořízení rozkládací sedačky na každodenní spaní. I když na ní nebudete chtít přespávat každý den, extra místo pro přespání se hodí vždy a gauč s PUR pěnou je navíc neuvěřitelně pohodlný – tak pohodlný, že se vám z něj nebude chtít vstávat.
 5. Rozložení gauče na spaní je rychlé a snadné
  Technologie rozkládacích pohovek pro trvalé spaní je speciálně vyvinuta tak, aby bylo rozložení co nejsnadnější a nejrychlejší. Díky tomu se večer snadno uložíte ke spánku a ráno zase sedačku na spaní v mžiku složíte.
 6. Sedačka s matrací je cenově výhodným řešením
  Neutrácejte zbytečně za designový gauč a kvalitní postel. Sedací souprava s matrací zajistí pohodlné sezení přes den a kvalitní spánek v noci. Vybírat si navíc můžete ze sedaček na každodenní spaní v různých cenových relacích, barevných provedeních a rozměrech.
 7. Rozkládací sedačka na každodenní spaní může posloužit i jako další úložný prostor
  Některé z modelů sedaček na spaní mají také přidanou hodnotu v podobě úložného prostoru a to buď pod sedací částí sedačky nebo v úložném prostoru v relaxačním prvku. Do rozkládací sedačky na spaní díky tomu můžete pohodlně schovat buď lůžkoviny (v případě, že ji chcete využívat pro každodenní spaní) nebo sezÓnní oblečení či cokoliv dalšího.

Jak si vybrat sedačku na každodenní spaní

sedačky pro každodenní spaní s matrací
sedačky pro
každodenní spaní
s matrací

V našem sortimentu najdete více než 20 variant sedaček s matrací a rozkládacích sedacích souprav na každodenní spaní, které si navíc můžete konfigurovat dle svých představ. Které parametry byste při výběru gauče na spaní měli zvážit?

 • Možnost rozložení
  Potřebujete větší rozkládací pohovku na každodenní spaní s klasickým rozměrem 180x200 nebo si vystačíte s jednolůžkovou sedačkou pro každodenní spaní? S pomocí praktického filtru v záhlaví si můžete nabídku sedaček s matrací zúžit podle požadované šířky lůžka.
 • Úložný prostor
  Plánujete-li sedačku pro každodenní spaní každé ráno uklízet, může se vám hodit spíše varianta s úložným prostorem, kam snadno uschováte polštáře i peřiny. Rozkládací gauč na spaní s úložným prostorem navíc rozhodně využijete i v menších bytech, kde je s uložením jakýchkoliv věcí často problém.
 • Počet míst k sezení a provedení
  Volba provedení sedačky s postelí se odvíjí především od toho, pro kolik lidí má sedačka sloužit. Vybírat si můžete z dvoumístných, třímístných a dokonce rohových sedaček na každodenní spaní. Pro samotáře máme samozřejmě v nabídce pohovku s matrací pro jednoho. A pokud vám samotný gauč s matrací nestačí, můžete si k němu pořídit také křesla ve stejném designu.
 • Rám a matrace
  Sedačka s postelí opravdu není jen nouzovým spacím řešením. Dnes si totiž můžete pořídit kvalitní rozkládací gauč na spaní s lamelovým roštem a kvalitní matrací, která vám zajistí zdravý odpočinek. V detailech jednotlivých produktů vždy najdete podrobné informace o jednotlivých částech sedačky s postelí. Matrace prosím vybírejte v samostatné sekci nebo si vyberte některý z čalouněných modelů s pohodlnou PUR nebo HR pěnou.
 • Rozměr sedačky na spaní
  Úsporné řešení v podobě sedačky s postelí nemusí nutně znamenat, že se v noci budete muset tísnit na malinkém lůžku. Oblíbenou volbou našich zákazníků jsou třeba rozkládací pohovky na každodenní spaní 180x200, které s přehledem nahradí klasické dvoulůžko. Nezapomeňte se však ujistit, že se k vám domů sedačka s postelí vejde i v rozloženém stavu.
  Potřebujete individuální rozměry? Některé sedačky s postelí lze za příplatek vyrobit v prodloužené verzi – tyto modely si snadno vyfiltrujete s pomocí zatržítka ATYP v záhlaví kategorie. V případě dotazů nás prosím kontaktujte.
 • Potah a barevné provedení
  Z našeho širokého sortimentu rozkládacích gaučů na každodenní spaní si každý snadno vybere dle svých představ. Díky množství barevných provedení a designů si lehce zařídíte bydlení v jakémkoliv stylu.
  U všech modelů si můžete vybírat z potahových látek několika kategorií od klasických až po snadno čistitelné (s tzv. Aqua Clean efektem). Sedací soupravy na každodenní spaní můžete u některých modelů doladit polštářky navíc v barvě dle přání, mořením nožiček a u rohových sedaček na každodenní spaní také stranovým provedením rohu.
Rozkládací pohovky na každodenní spaní 180x200
Rozkládací pohovky
na každodenní spaní
180x200 - velký výběr

Doufáme, že vám uvedené tipy s výběrem sedačky na spaní pomohou. Pokud si nejste jisti výběrem, ozvěte se nám a společně vybereme ten pravý gauč s matrací dle vašich představ a požadavků. Všechny modely sedaček s postelí lze konfigurovat a vytvářet díky tomu desítky variant každému zákazníkovi na míru.
Pokud vás naše sedací soupravy na denní spaní zaujaly, ale obáváte se výběru a nákupu přes internet, navštivte nás na naší kamenné prodejně v Brně-Žabovřeskách, kde si můžete některé sedačky pro trvalé spaní dokonce vyzkoušet.

TIP!: S objednávkou sedačky na spaní vám může pomoci také průvodce Jak nakupovat.

Vyberte si ověřenou sedačku pro každodenní spaní od českého nebo slovenského výrobce

Sedačka na spaní
Sedačky na spaní e-shop

Sedačky s postelí v naší nabídce pocházejí od kvalitních a léty prověřených českých a slovenských výrobců. Chcete-li podpořit lokální firmy, vyberte si třeba některou ze sedaček pro každodenní spaní od českého nebo slovenského výrobce a ověřte si, že gauč s matrací může být přijatelnou náhradou postelí různých cenových kategorií.

FAQ – sedací soupravy na každodenní spaní

Níže jsme pro vás sepsali nejčastější dotazy týkající se sedaček s postelí v naší nabídce. Pokud se chcete zeptat na cokoliv dalšího, jsme tu pro vás.

Co je to sedací souprava na každodenní spaní?

Sedací souprava na každodenní spaní je spojením sedačky a postele. Obvykle se přes den používá jako klasický gauč a večer se rozloží na pohodlné lůžko. Sedací souprava na každodenní spaní může sloužit jako adekvátní náhrada postele v malých prostorách, jako příležitostné místo k přespání pro návštěvy nebo jako pohodlnější gauč pro každodenní lenošení.

Může gauč s matrací nahradit klasickou postel?

Ano! Sedačka s postelí rozhodně není kompromisem, který by vás připravil o pohodlí při spánku. Zvolíte-li si sedačku pro každodenní spaní s matrací, která bude vyhovovat vašim požadavkům, zaručíme vám, že se vyspíte stejně kvalitně jako na klasické posteli. Pohodlná je i sedačka s postelí vyrobená z PUR a HR pěny, ke které matrace není potřeba.

V jakých rozměrech se sedací soupravy na každodenní spaní vyrábí?

Vybírat můžete ze sedaček s postelí v různých šířkách. Šířka lůžka po rozložení pak závisí na šířce gauče. Nejoblíbenější jsou rozkládací pohovky na každodenní spaní 180x200. Rozměry lůžka lze u některých modelů zhotovit také dle požadavků zákazníka – veškeré informace o možných úpravách najdete vždy v popisu produktu.

Kolik času zabere rozložení a složení sedačky na každodenní spaní?

Rozkládání sedačky s postelí je rychlé, snadné a intuitivní. Způsob rozložení se u jednotlivých modelů a výrobců liší.

Jak dlouho trvá výroba sedačky s postelí?

Sedací soupravy na denní spaní vyrábíme na objednávku. Dostupnost jednotlivých modelů si můžete ověřit v detailu produktu (obvykle 4–6 týdnů). Některé modely máme skladem a jsou tedy připravené k okamžitému odeslání – v tomto případě ale není možné produkt konfigurovat dle vašeho přání. V případě dotazů ohledně doby vyhotovení nás kontaktujte.

Lze rozkládací gauč na každodenní spaní doplnit dalším nábytkem?

Samozřejmě! Náš sortiment zahrnuje také křesla, taburety, konferenční stolky, obývací stěny a komody. Prohlédněte si kompletní nabídku a vybavte si bydlení dle svých představ ještě dnes.

Jaké jsou možnosti dopravy u sedacích souprav na každodenní spaní?

Rozkládací sedačka s matrací
Rozkládací sedačky
s matrací

Sedačku s postelí si můžete vyzvednout osobně na naší prodejně v Brně nebo si můžete zvolit doručení kamkoliv v rámci ČR a SR (za první uzamykatelné dveře nebo s případným výnosem za další poplatek). Při nákupu nad určitou částku za dopravu nic neplatíte. Další informace o doručení najdete v sekci Obchodní podmínky.

Proč si vybrat gauč s matrací u Klik-Nabytek.cz?

 • Prodáváme kvalitní sedačky pro každodenní spaní s matrací i bez
 • Jednotlivé modely sedaček s postelí lze konfigurovat podle přání
 • Nabízíme široký výběr designů a barevných provedení
 • Rozkládací gauče na každodenní spaní doručujeme kamkoliv v rámci ČR a SR
 • Rádi poradíme s výběrem i nákupem
 • Vlastníme Heureka certifikát Ověřeno zákazníky
 • Možnost nákupu na splátky
 • Některé ze sedacích souprav na denní spaní si můžete vyzkoušet v našem brněnském showroomu

 

Údržba gauče na spaní

Sedací souprava pro každodenní spaní je obvykle čalouněná. Údržby se však nemusíte obávat: vybírat si můžete z různých potahových látek, z nichž některé lze snadno vyčistit velmi snadno. Technologie Aqua Clean například umožňuje čistit skvrny od vína, inkoustu, bláta, čokolády atd. hadříkem namočeným v čisté vodě. Díky tomu může být vaše nová sedačka na denní spaní stále čistá a krásná.

Potřebuji sedací soupravu s matrací v atypickém provedení

Žádný problém! Stačí si vybrat rozkládací sedací soupravu s matrací pro každodenní spaní s možností výroby atypu. U těchto gaučů na spaní jsme schopni po dohodě s výrobcem zajistit úpravu rozměrů nebo například jinou výplň sedáků (v závislosti na modelu). V případě zájmu o výrobu na míru prosím vyplňte poptávkový formulář přímo u produktu.

Doplňky k sedací soupravě pro každodenní spaní

Pokud jste si rovnou nevybrali model sedací soupravy s matrací, můžete si matraci pořídit zvlášť. Pro pohodlný spánek by neměly chybět kvalitní lůžkoviny: nakupujte u nás polštáře, přikrývky, prostěradla i povlečení v oblíbených barvách.

Další možnosti podobné sedací soupravě pro každodenní spaní

Pokud nám jde při výběru rozkládací pohovky pro každodenní spaní s matrací zejména o úsporu místa, mohou být zajímavou možností také tzv. sklopné postele. Tento typ postelí se při nepoužívání schová do elegantního skříňového korpusu. Do ušetřeného prostoru můžete umístit malý gauč a v případě potřeby jej pak odsunout.

Přijďte si vybrat sedačku na denní spaní na naši prodejnu v Brně

I když je nákup v našem e-shopu snadný, pro někoho je pořád ještě příjemnější klasické vybírání zboží v kamenné prodejně. Na naší pobočce v brněnských Žabovřeskách máme vybrané varianty sedacích souprav pro každodenní spaní vystaveny. Můžete si je u nás nejen vyzkoušet, ale vybrat si i matraci, prohlédnout si vzorník potahových látek a rovnou si třeba objednat vysněnou sedací soupravu s matrací s doručením až domů. Budeme se těšit na vaši návštěvu!

Nejprodávanější

Rozkládací pohovka EDEN (2 čela) - na trvalé spaní
25.909 Kč –23 %
Rozkládací pohovka EDEN (2 čela) - na trvalé spaní
Na objednání 4-6 týdnů
MIK-EDEN-2CELA
Původně: 25.909 Kč  (–23 %)
19.930 Kč
dub beleny
25.415 Kč –23 %
Rozkládací pohovka EDEN (1 čelo) - na trvalé spaní
Na objednání 4-6 týdnů
MIK-EDEN-1CELO
Původně: 25.415 Kč  (–23 %)
19.550 Kč
Rohová sedačka SOFABED TRIPLE - lůžko 160 cm
od 71.843 Kč –9 %
Rohová sedačka SOFABED TRIPLE - lůžko 160 cm
Na objednání 4-6 týdnů
MAT-SOF-MOD-TRI-ROH
Původně: 71.843 Kč  (–9 %)
od 65.311 Kč
Sedačka SOFABED TRIPLE - lůžko 160 cm
od 50.041 Kč –9 %
Sedačka SOFABED TRIPLE - lůžko 160 cm
Na objednání 4-6 týdnů
MAT-SOF-TRI- MOD
Původně: 50.041 Kč  (–9 %)
od 45.491 Kč
Sedačka SOFABED DOUBLE - lůžko 140 cm
od 47.652 Kč –9 %
Sedačka SOFABED DOUBLE - lůžko 140 cm
Na objednání 4-6 týdnů
MAT-SOF-DOU-MOD
Původně: 47.652 Kč  (–9 %)
od 43.320 Kč
Sedačka rohová BIANCA
27.090 Kč –4 %
Sedačka rohová BIANCA
Na objednání 4-6 týdnů
MEL-S-BIAR
Původně: 27.090 Kč  (–4 %)
25.800 Kč
Sedačka pro trvalé spaní Elis rohová - tyrkysová
66.873 Kč –4 %
Původně: 66.873 Kč  (–4 %)
63.900 Kč
24 položek celkem
Sedačka rohová BIANCA
Akce
27.090 Kč –4 %
Sedačka rohová BIANCA
Na objednání 4-6 týdnů
25.800 Kč
Rohová rozkládací sedačka pro každodenní spaní s úložným prostorem. Rozměry (š x h x v): 228 x 95/140 x 90 cm / lůžko (š x d): 122 x 198 cm. Čalounění kvalitní PUR pěnou. Slovenský výrobce.
MEL-S-BIAR
Sedačka BIANCA 3-gauč
20.580 Kč –4 %
Sedačka BIANCA 3-gauč
Na objednání 4-6 týdnů
19.600 Kč
Rozkládací 3-gauč pro každodenní spaní s úložným prostorem. Rozměry (š x h x v): 225 x 100 x 90 cm / lůžko (š x d): 148 x 195 cm. Čalounění kvalitní PUR pěnou. Slovenský výrobce.
MEL-S-BIA
Sedačka Berta
13.440 Kč –4 %
Sedačka Berta
Na objednání 4-6 týdnů
12.800 Kč
Pohodlná sedačka s rozkladem pro každodenní spaní. Kostra - kvalitní masiv a DTD. Spaní: PUR pěna vyšší gramáže, lamelový rošt. Rozměry (š x h x v): 200 x 91 x 75 cm. Lze ATYP. Slovenský výrobce.
MEL-S-BER
Sedačka ALICA
43.575 Kč –4 %
Sedačka ALICA
Na objednání 4-6 týdnů
41.500 Kč
Nadčasová rozkládací sedačka pro každodenní spaní (matrace v=12cm). Rozměry (š x h x v): 240 x 106 x 109 cm/lůžko (š x d): 165 x 180 cm. Čalounění kvalitní PUR pěnou. Slovenský výrobce.
MEL-S-ALICA
Rozkládací pohovka s područkami ANDREA - se dvěma polštáři
26.684 Kč –9 %
24.258 Kč

Nadčasová čalouněná rozkládací pohovka s područkami pro každodenní spaní a praktickým úložným prostorem. Rozměr (š x h x v x vs): 227 x 105 x 87 x 45 cm. Plocha lůžka: 170 x 195 x 45 cm. Precizní a velmi kvalitní zpracování. Česká rodinná firma.

VAC-ANDREA-P
Rozkládací pohovka ROMANA - se dvěma polštáři
od 15.617 Kč –9 %
od 14.197 Kč

Celočalouněná rozkládací pohovka pro každodenní spaní s úložným prostorem a dvěma polštáři. Rozměr (š x h x v x vs): 195 x 105 x 87 x 42 cm. Plocha lůžka: 170 x 195 x 42 cm. Precizní a velmi kvalitní zpracování. Česká rodinná firma.

VAC-ROMANA-BP
Rozkládací pohovka NELA
23.658 Kč –9 %
Rozkládací pohovka NELA
Na objednání 4-6 týdnů
21.507 Kč

Rozkládací pohovka pro trvalé spaní s úložným prostorem. Kvalitní matrace z PUR pěny. Čela a područky: LTD. Rozměr (š x h x v x vs): 168 x 85 x 86 x 47 cm. Plocha lůžka: 160 x 195 x 31 cm. Precizní a velmi kvalitní zpracování. Česká rodinná firma.

VAC-NELA
Rozkládací pohovka LÝDIE - s područkami
21.892 Kč –9 %
19.901 Kč

Celočalouněná rozkládací pohovka pro trvalé spaní s úložným prostorem a širokými područkami. Rozměr (š x h x v x vs): 175 x 82 x 86 x 47 cm. Plocha lůžka: 140 x 195 x 31 cm. Precizní a velmi kvalitní zpracování. Česká rodinná firma.

VAC-LYDIE
Rozkládací pohovka LADA - se dvěma polštáři
od 16.929 Kč –9 %
od 15.390 Kč
Moderní rozkládací pohovka pro každodenní spaní s úložným prostorem a širokými polštáři. Rozměr (š x h x v x vs): 195 x 105 x 87 x 42 cm. Plocha lůžka: 170 x 195 x 42 cm. Precizní a velmi kvalitní zpracování. Česká rodinná firma.
VAC-VAC-LADA-BP
Rozkládací pohovka ANNA - s čelem a polštáři
13.767 Kč –9 %
12.515 Kč

Menší rozkládací pohovka pro každodenní spaní s velkým úložným prostorem. Rozměr (š x h x v x vs): 158 x 90 x 85 x 42 cm. Plocha lůžka: 200 x 85 x 42 cm. Velké množství čalounických látek. Precizní a velmi kvalitní zpracování. Česká rodinná firma.

VAC-ANNA
Rozkládací pohovka ANDREA - se dvěma polštáři
20.693,20 Kč –9 %
18.812 Kč
Nadčasová čalouněná rozkládací pohovka pro každodenní spaní s úložným prostorem - bez područek. Rozměr (š x h x v x vs): 195 x 105 x 87 x 45 cm. Plocha lůžka: 170 x 195 x 45 cm. Precizní a velmi kvalitní zpracování. Precizní a velmi kvalitní zpracování. Česká rodinná firma.
VAC-ANDREA
Rozkládací čalouněná pohovka VISION
29.916 Kč –16 %
24.930 Kč
Rozkládací celočalouněná pohovka s úložným prostorem pro každodenní spaní. Lamelový rošt se 7-mi zónovou matrací. K dostání v řadě barev. Rozměry lůžka (š x d): 90 / 125 / 160 x 200 cm. Český výrobce.
BLA-VIS-90X200
Nahoru
Další produkty
Kvalitní české a slovenské zboží
Kvalitní české a slovenské zboží
Nabízíme ověřené produkty od lokálních výrobců
Naše BEZvadná doprava
Naše BEZvadná doprava
Nepoškozené zboží Vám doručíme v předem domluvený čas
Vstřícnost a ochota
Vstřícnost a ochota
Rádi poradíme s výběrem a pokusíme se vyhovět Vašim požadavkům
Zakázková výroba
Zakázková výroba
Podle individuálních potřeb zákazníka vyrábíme nábytek na míru
×

Splátková kalkulačka ESSOX