Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Sedačka CARMEN

Výrobce: MELLI

Kód: 102734

Kategorie: Sedací soupravy pro trvalé spaní

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

NOVINKA 2020 - Menší, velmi pohodlná rozkládací pohovka pro každodenní spaní. Rozměry (š x h x v): 170 x 95 x 85 cm / lůžko (š x d): 140 x 205 cm. Čalounění kvalitní PUR a HR pěnou. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Polštář(e) navíc
Odkládací plocha na područku - v odstínu nožek
17 300

Popis

NOVINKA 05/2020 - Rozkládací pohovka CARMEN je typem rozměrově menší sedačky / pohovky, která je určena pro každodenní spaní, tzn. patří do kategorie sedaček pro trvalé spaní, kterých máme v naší nabídce řadu variant, neboť jsou velmi vyhledávané a oblíbené a to i díky příznivým cenám a kvalitnému provedení. Pohovka je další výrobcovou novinkou mezi rozkládacími sedačkami pro trvalé spaní, které nám nabízí nejen kvalitní a pohodlné sezení, ale také velmi příjemné spaní. Díky provedení sedačky si můžeme i do malého bytu nebo místnosti pozvat návštěvu a využít tak sedačku k sezení a zároveň si zachovat díky rychlému a snadnému rozkladu sedačky možnost jít si kdykoliv během dne lehnout. Sedačky pro trvalé spaní jsou oblíbenou a cenově dostupnou alternativou klasické manželské postele, na kterou nemusíme mít vždy dostatek prostoru a to především v menších bytech. Pohovka je pořizována nejen do obývacích pokojů, hostinských pokojů, ale také do hotelů a penzionů, popř. do kanceláří a pracoven. Pohodlné sezení i spaní zaručuje výplň sedáků kvalitní PUR pěnou vysoké gramáže a studenou HR pěnou. Pro snadné sladění sedačky s již existujícím interiérem máme možnost volit z široké škály potahových látek, čímž je konečný design sedačky pouze a jen v našich rukách. Spaní na pohovce je velmi příjemné.

Provedení rozkládací pohovky CARMEN:
 • rozklad pro trvalé spaní
 • čalounění PUR pěnami vysoké gramáže a HR studenými pěnami
 • očalounění také zadní strany pohovky (lze umístit pohovku do prostoru místnosti)
 • kostra je tvořena kombinací masivního bukového a smrkového dřeva a DTD desek
 • široká škála potahových látek (látky s Aqua clean efektem - kategorie B "snadné čištění").
Příplatkové položky:
 • za příplatek 10% k ceně lze navolit do sedáků pěny až pro váhy do 140 kg (HR pěny 35 / 40 / 45, VISCO pěny, aj.)
 • za příplatek - LZE vybrat jiný typ potahové látky (kontaktujte nás, prosím - na výběr máme více jak 10.000 vzorků látek, kůží a koženek).
Parametry rozkládací pohovky CARMEN:
 • rozměry pohovky (š x h x v): 170 x 95 x 85 cm
 • rozměry sedu (v x h): 43 x 55 cm
 • výška područek: 65 cm
 • šířka područek: 15 cm
 • rozměry lůžka (š x d): 140 x 205 cm.

K sedačce se hodí řada konferenčních stolkůkomod nebo obývacích stěn. Pokud byste chtěli s výběrem jakkoliv pomoci, prosím, ozvěte se. Děkujeme.

Termín dodání: 4-8 týdnů (dle výrobních kapacit).

Záruka: 2 roky.

Slovenský výrobce.

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz