Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Sedačka ALICA

Výrobce: MELLI

Kód: 102714

Kategorie: Sedací soupravy pro trvalé spaní

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

NOVINKA 2020 - Nadčasová rozkládací sedačka pro každodenní spaní (matrace v=12cm). Rozměry (š x h x v): 240 x 106 x 109 cm/lůžko (š x d): 165 x 180 cm. Čalounění kvalitní PUR pěnou. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Odkládací plocha na područku - v odstínu nožek
Polštář(e) navíc
41 800

Popis

NOVINKA 05/2020 - Rozkládací sedačka ALICA s polohovatelnou opěrkou hlavy je žhavou novinkou mezi rozkládacími sedačkami pro trvalé spaní, které nám nabízí nejen kvalitní a pohodlné sezení na sedačce samotné, ale také velmi pohodlné spaní a to na matraci výšky 12 cm. Díky provedení sedačky si můžeme i do malého bytu nebo místnosti pozvat návštěvu a využít tak sedačku k sezení a zároveň si zachovat díky rychlému a snadnému rozkladu sedačky možnost jít si kdykoliv během dne lehnout a spát. Sedačky pro trvalé spaní jsou oblíbenou a cenově dostupnou alternativou klasické manželské postele. Za jednu cenu tak získáme 2 kousky nábytku v jednom, které navíc zabírají minimální prostor. Sedačka je pořizována nejen do obývacích pokojů, hostinských pokojů, hotelů a penzionů, ale také do kanceláří a pracoven. Pohodlné sezení i spaní zaručuje výplň sedáků kvalitní PUR pěnou vysoké gramáže. Pro snadné sladění sedačky s již existujícím interiérem máme možnost volit z široké škály potahových látek, čímž je konečný design sedačky pouze a jen v našich rukách. Spaní na matraci je velmi příjemné.

Provedení rozkládací sedačky ALICA:
 • rozklad pro trvalé spaní s matrací
 • polohování opěrky za hlavou
 • kostru tvořena kombinací dřevotřískové desky a luxusního rozkládacího mechanismu
 • široká škála potahových látek (látky s Aqua clean efektem - kategorie B "snadné čištění")
 • nožky - výběr několika odstínů moření.
Příplatkové položky:
 • za příplatek 10% k ceně lze navolit do sedáků pěny až pro váhy do 140 kg (HR pěny 35 / 40 / 45, VISCO pěny, aj.)
 • čalounění zad sedačky
 • za příplatek - LZE vybrat jiný typ potahové látky (kontaktujte nás, prosím - na výběr máme více jak 10.000 vzorků látek, kůží a koženek).
Parametry rozkládací sedačky ALICA:
 • rozměry pohovky (š x h x v): 240 x 106 x 109 cm
 • rozměry sedu (v x h): 46 x 60 cm
 • výška kování na spaní včetně matrace: 60 cm (z toho matrace tvoří 12 cm)
 • šířka područky: 27 cm
 • rozměry lůžka (š x d): 165 x 180 cm
 • matrace v = 12 cm.

K sedačce se hodí řada konferenčních stolkůkomod nebo obývacích stěn. Pokud byste chtěli s výběrem jakkoliv pomoci, prosím, ozvěte se. Děkujeme.

Termín dodání: 4-8 týdnů (dle výrobních kapacit).

Záruka: 2 roky.

Slovenský výrobce.

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz