ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rohová sedačka IVANA - polohování

Výrobce: MELLI

Kód: 101527

Kategorie: Sedačky

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Designová rohová sedačka s moderním typem podnože a oblíbeným polohováním záhlavníků. Rozměry (š x h x v): 257 x 85/163 x 106 cm. Úložný prostor v rohovém dílu. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Polštář(e) navíc
ROH sedačky
37 700

Popis

Rohová sedačka IVANA patří k velmi moderním typům sedaček s vysokými zádovými opěrkami a polohovatelnými záhlavníky. Svým designem a tvarem patří mezi velmi zajímavé sedačky, které skvěle doplní nejen velmi moderní interiéry, ale i ty, které máme klasičtěji zařízené. Rohová sedačka působí i díky zvýšeným nožkám velmi vzdušně. Velkou výhodou sedačky je možnost volby látky ze široké škály kvalitních čalounických látek, díky kterým můžeme vzhled sedačky výrazně podtrhnout a zdůraznit nebo zase upozadit. Za pohodlným sezením stojí kvalitní vysoce gramážová PUR pěna a vyšší opěrky za hlavou. Sedačka je vhodná nejen do obývacích pokojů, pracoven a kanceláří, ale také do vstupních hal hotelů, na chaty a chalupy, apod.. Přejeme pohodlné posezení.

Provedení sedačky a použité materiály:
  • čalounění kvalitními PUR pěnami vyšší gramáže
  • široká škála potahových látek (látky s Aqua clean efektem - kategorie B "snadné čištění")
  • dřevěné nožičky - 6 odstínů barev
  • pravý / levý roh - bez vlivu na cenu
Rozměry rohové sedačky IVANA:
  • hlavní rozměry (š x h x v): 257 x 85/163 x 106 cm
  • rozměry sedu (v x h): 42 x 64 cm
  • výška sedačky od země: 106 cm.
Příplatkové položky:
  • za příplatek 10% k ceně lze navolit do sedáků pěny až pro váhy do 140 kg (HR pěny 35 / 40 / 45, VISCO pěny, aj.)

Rozměry rohové sedačky s rozkladem jsou uvedeny na obrázku v příloze. K sedačcce se typově hodí řada konferenčních stolkůkomod nebo obývacích stěn z naší nabídky.

Líbí-li se Vám tato sedačka a rozměry zcela nevyhovují, nevadí, ozvěte se nám a my prověříme, zda a jaké úpravy jsou možné a sedačku přímo naceníme.

Slovenský výrobce s tradicí.

 

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz