ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Konferenční stůl Evžen K220

Výrobce: BRADOP

Kód: 100650

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Přechodem mezi vrchní deskou a nohami velmi zajímavý konferenční stůl. Materiál: laminovaná deska tl. 18 a 36 mm. Rozměry (š x h x v): 110 x 60 x 47 cm. Nosnost: 20 kg. Hmotnost: 24 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 139

Popis

Konferenční stůl EVŽEN je oproti jiným konferenčním stolům vyroben se zajímavým přechodem mezi vrchní deskou a nohami stolu. Materiálově je vyroben z kvalitní laminované desky dvou tlouštěch. Je to vzhledově nadčasový konferenční stůl, který se hodí nejen do klasicky zařízených obývacích pokojů a předsíní, ale také do moderních interiérů bytů, domů nebo kanceláří.

Nosnost konferenčního stolu: 20 kg.

Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • horní deska - laminovaná deska tl. 36 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu - 1 mm.

Rozměry konferenčního stolu (š x h x v): 110 x 60 x 47 cm.

Hmotnost stolu: 24 kg.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Pro chvíle odpočinku by se mohla hodit k tomuto konferenčnímu stolu a pití čaje, kávy nebo sklenky dobrého vína např. kvalitní sedací souprava, křeslo nebo taburet. Pokud byste potřebovali s výběrem pomoci, prosím, ozvěte se.

Dodání - v demontu s podrobným návodem ke složení.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz