ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Křeslo Noe

Výrobce: MELLI

Kód: 100745

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Rozměrově i tvarově ojedinělé velmi pohodlné křeslo s kovovými nožkami. NOVINKA. Rozměry (v x š x h): 100 x 94 x 100 cm. Dřevěný dekor - 6 odstínů barev. Pro moderní interiéry. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Polštář(e) navíc
15 500

Popis

Prodejně nové a nadčasové křeslo NOE s kovovýma nožkama vyniká kromě tvaru především svými rozměry, které jsou větší, než u jiných křesel, čímž dávají křeslu a nám samotným více prostoru pro sezení. Pohodlně se tak sedí i s nohama v křesle, což řada jiných křesel bez mačkání se neumožňuje. Hodí se do většiny interiérů a to díky široké škále barev potahových látek. Vyrobeno může být v mladistvějším, ale i decentnějším stylu. Pořizováno je nejen do obývacích pokojů, na terasy, chaty, ale také do kanceláří a pracoven nebo do hotelových pokojů a apartmánů. Ať je sezení v něm vždy něčím výjimečné.

Varianty křesla:
  • potahové látky v široké škále barev
Materiál:
  • kostra - celomasiv
  • výplň z PUR pěny vyšší gramáže.
Rozměry křesla NOE:
  • rozměry křesla (v x š x h): 100 x 94 x 100 cm
  • rozměry sedu (šs x vs x hs): 56 x 42 x 62 cm.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti další montáže.

Vzhledově se křeslo hodí k řadě sedacích souprav a konferenčních stolků, popř. jej můžeme doplnit taburetem, který si necháme vyrobit ve výšce, která bude pasovat k našim tělesným proporcím. Budete-li potřebovat, ozvěte se nám, prosím, rádi budeme nápomocni.

Slovenský výrobce.

 

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz