Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Křeslo PEDRO R46

Výrobce: BRADOP

Kód: 101108

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Oblíbené křeslo s prošívaným podsedákem a snímatelnou područkou (lze prát). Kostra - bukový masiv. 7 odstínů moření. Rozměry (š x h x v): 65 x 80 x 104 cm. Nosnost: 120 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Odstíny
2 919

Popis

Křeslo PEDRO R46 patří k typům křesel, ve kterých se nelze pohupovat. Díky použitému materiálu, kterým je bukový masiv snesou zatížení do 120 kg. Čalouněný není jen podsedák, ale také područky, kterou jsou u tohoto křesla snímatelné a lze je tak prát, což je jeho velkou výhodou. Své místo si získalo křeslo nejen v obývacích pokojích, ale také v dětských pokojíchpracovnách a kancelářích. Pro snadnější sladění s již existujícím interiérem máme na výběr ze 110 barev a typů potahových látek a také ze 7mi odstínů moření. Příjemné posezení přejeme.

Varianty křesla PEDRO:
  • potahová látka - 110 barevných provedení
  • 7 odstínů moření masivu
  • snímatelné a pratelné područky - v barvě sedáku.

Nosnost křesla: 120 kg.

Materiál:
  • kostra - bukový masiv s povrchovou úpravou
  • sedák se zvýšeným prošitím.
Rozměry křesla:
  • rozměry křesla (š x h x v): 65 x 80 x 104 cm
  • výška sedu: 45 cm
  • výška područky: 60 cm.

Dodáváno v demontu - snadná a rychlá montáž.

V kamenném skladu na Stránského 2a v Brně máme vystaveno několik typů křesel. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet, budeme velmi rádi.

Český výrobce.

*Pozn. výrobce: Rozměry křesílek se mohou díky vylepšení kvality, designu, látky a prošití mírně odchylovat +/- 3 cm. U polohovacích křesel doporučujeme při polohování na křesle nesedět.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz