ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Konferenční stůl Kvido K147

Výrobce: BRADOP

Kód: 100581

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Nízký, ale vzhledově velmi zajímavý třípatrový konferenční stůl o průměru 65 cm. Vyroben z laminované desky tl. 18 mm. Rozměry (pr. x v): 65 x 34 cm. Barva - dub sonoma. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 131

Popis

Vzhledově velmi zajímavý kulatý konferenční stůl KVIDO je oblíbeným doplňkem do moderně zařízených obývacích pokojů nebo chat. Často je pořizován také do firemních a hotelových hal. K plusu stolku patří jeho vrstvení polic a to již od země, takže je stolek v místnosti velmi stabilním prvkem. Materiálově je vyroben z laminované desky tl. 18 mm jako většina jiných námi nabízených konferenčních stolků. Svou výškou se stůl řadí k nižším konferenčním stolkům. Nevýhodou tohoto stolku je možnost volby pouze jednoho jediného odstínu lamina, kterým je dub sonoma.

 Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • hrany ABS 2 mm - dřevodezén.
Rozměry konferenčního stolu:
    • výška stolu 34 cm
    • průměr stolu 65 cm
    • výška police 12 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravy, křeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz