Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání UZAVŘENA
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Křeslo ušák Andrej

Výrobce: MELLI

Kód: 102885

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

NOVINKA 2020 - Výjimečně nadčasové křeslo s vysokou opěrkou zad. Kostra z masivu a DTD. Výplň z kvalitní PUR pěny. Rozměry (š x v x h): 85 x 110 x 77 cm, sed (v x h): 50 x 42 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
10 800

Popis

NOVINKA 2020 - Křeslo Andrej je skvělým doplňkem obývacích pokojů a je určeno pro všechny z nás, kteří trpíme bolestmi zad nebo krční páteře, protože je vyráběno ve svém základu s vysokou a tvarovou opěrkou zad a také vyššími a mohutnějšími područkami na ruce, takže dává odpočnout i unavenám rukám. Kostra křesla je vyrobena z bukového masivu v kombinaci s DTD. Křeslo je pro pohodlné sezení čalouněno kvalitními PUR pěnami vyšší gramáže, která skvěle podrží tělo v místech kontaktu s ním. Křeslo je možné očalounit dle barev v přiloženém vzorníku, takže jím můžeme již zabydlené obývací pokoje nebo pracovny a kanceláře pohodlně sladit. Výběr odstínů moření nožiček křesla je uveden v konfigurátoru níže. Pro ty z nás, kteří máme náročnou práci nebo nás bolívají nohy, je možné toto křeslo doplnit stylovými taburety z naší nabídky. Užijte si své volné chvíle s dobrým pitím a oblíbenou knížkou v tomto pohodlném křesle.

Materiál a provedení křesla Andrej:
  • kostra - masiv a DTD
  • PUR pěna vysoké gramáže s pružinami
  • dřevěné nožičky - 6 odstínů barev.
Rozměry křesla ušáku Andrej:
- křesla (š x v x h): 85 x 110 x 77 cm
- sedu (v x h): 50 x 42 cm.
 
Vzhledově se křeslo hodí k řadě sedacích souprav a konferenčních stolků, popř. jej můžeme doplnit taburetem, který si necháme vyrobit ve výšce, která bude pasovat k našim tělesným proporcím. Budete-li potřebovat, ozvěte se nám, prosím, rádi budeme nápomocni.

Kvalitní slovenský výrobek.

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz