Taburet Maxim

Výrobce: MELLI

Kód: 100734

Kategorie: Taburety

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Tvarově zajímavý taburet vhodný nejen ke křeslu Maxim. Kostra - bukový celomasiv, čalounění PUR pěnou. Rozměry (š x v x h): 53 x 42 x 60 cm. Volba potahových látek. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
2 800

Popis

Tvarově velmi zajímavý taburet MAXIM patří mezi netypicky řešené taburety, pokud jej srovnáme s klasickými čtvercovými nebo obdélníkovými taburety. Taburet lze objednat samostatně nebo jím doplnit křeslo MAXIM, ke kterému bylo koncipováno. Jestli bude součástí obývacího pokoje, dětského pokoje a ložnice nebo jakýchkoliv jiných prostor, záleží pouze na nás samotných. Důležité je, aby sloužil k účelu, kvůli kterému si jej pořizujeme. Na výběr je řada potahových látek a to včetně koženek a kůží, které výrazně podtrhují tvar a celkové provedení taburetu. Příjemné a ničím nerušené odpočívání.

Materiál:
  • kostra - bukový celomasiv
  • sezení a čalounění z PUR pěny vyšší gramáže.
Rozměry taburetu:
  • rozměry taburetu (š x v x h): 53 x 42 x 60 cm.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti další montáže.

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Slovenský výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz