ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošt OPTIMAL 5V C-MOTOR

Výrobce: TEXPOL

Kód: 101011

Kategorie: Lamelové rošty motorové

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Motorový rošt s 28mi lamelami (5 zdvojených). Polohování Hlava-Sed-2x Nohy. Výška cca 6,5 cm. Lamely v kaučukovo-gumových výklop. pouzdrech. Síla lamel: 36 mm. Nosnost 130 kg. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Ovládání
7 301

Popis

Speciální polohovatelný rošt do postele OPTIMAL HARD 5V C s motorem je vyroben s polohováním nejen v oblasti hlavy, sedu, ale také s dvojím polohováním v oblasti nohou. Rošt je osazen v oblasti ramen 5ti zdvojenými lamelami, u kterých je tuhost nastavitelná pomocí opasků. Stabilitu polohovatelného roštu s motorem zajišťuje jeho středový popruh. Lamely roštu jsou vloženy do výkyvných párových kaučukovo-gumových pouzder, čímž lépe kopíruje tělo ležícího. Manipulace je díky všem svým funkcím velmi snadná.

Motorové ovládání roštu do postele:
  • 2 elektromotory spojené v jednom pouzdře
  • možnost příplatkového bezdrátového dálkového ovládání.

Nosnost roštu 130 kg.

Výška roštu do postele: cca 6,5 cm. Počet lamel: 28 ks o síle 36 mm.

DOPORUČENÍ: rošt je vhodný pro matrace latexové a pěnové.

Rošt do postele s motorem je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové  nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Pozn.: NELZE vyrobit ATYPické rozměry.

Záruka: 2 roky.

Slovenský výrobce.

 

 * UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., při objednávce roštu 200 x 90 cm Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. Přesný rozměr = zakázková výroba za příplatek.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz