ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošt Lussoflex

Výrobce: AHORN

Kód: 100308

Kategorie: Lamelové rošty pevné

Dostupnost: Skladem

Lamelový rošt se 7mi zónami. Lamely v počtu 28 ks. Vhodný pro alergiky. Nosnost 130 kg. Záruka 5 let. Výška roštu cca 8 cm. Středový popruh. Lze dodat atyp. rozměr. Hmotnost 20 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
6 778

Popis

Lamelový rošt LUSSOFLEX s 28 ks lamelami se 7mi zónami pro lepší přizpůsobení se našemu tělu. Tuhost roštu se upravuje pomocí objímek. Pro lepší stabilitu a pevnost je rošt opatřen středovým popruhem. Úpravou 4 lamel v oblasti ramen zůstane naše páteř v co možná nejpřirozenější poloze, proto je rošt vhodný i pro ty, kteří trpí bolestmi zad a nemohou spát na čemkoliv. Rošt je vhodný také pro alergiky, neboť je opatřen fólií na rámu roštu, čímž je odolný vůči vlhkosti a méně se pod ním usazuje prach.

Nosnost do 130 kg.

Výška roštu do postele cca 8 cm. Hmotnost roštu 20 kg.

NOVINKA r.2020 - vylepšení provedení roštu:
  • Nové kapsy – zátěžový test splněn s nadprůměrným výsledkem
  • Nové ramenní kolébky - splněn test extrémní zátěže (3násobná zátěž oproti stávajícím kapsám, 120 tis. opakování)

Doporučení výrobce: rošt je vhodný např. pro pěnové, taštičkové, latexové matrace, ale i další typy matrací.

ZÁRUKA: 5 let. 

Rošt do postele LUSSOFLEX je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové  nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Český výrobce.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., při objednávce roštu 200 x 90 cm Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. V případě, že byste chtěli dodat přesný rozměr, bude se jednat o atyp = zakázkovou výrobu.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz