ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Anatomický polštář Master

Výrobce: MABO

Kód: 100264

Kategorie: Anatomické

Dostupnost: Skladem

Nižší paměťový polštář z viskoelastiské pěny BREEZE. Vysoká prodyšnost a odvod tepla. Kvalitní přizpůsobení se hlavě a krku. Rozměr: 65 x 45 x 12 cm. Potah snímatelný a pratelný. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
1 915

Popis

Polštář MASTER je dalším typem polštáře z kvalitní viskoelastické paměťové pěny BREEZE s jádrem, které je chráněno spearačním úpletem a skvěle doplňuje vlastnosti matrace. Polštář je charakteristický vysokou prodyšností, díky čemuž velmi dobře odvádí vlhkost, která vzniká při kontaktu našeho těla s polštářem. Polštářek nižší výšky je určen pro ty z nás, kteří vyžadujeme co nejlepší kopírování tělesných křivek a přitom nemáme rádi vysoké podložení hlavy a krku. Polštář je stejného tvarování z obou dvou svých stran.

Rozměr polštáře (š x v x h): 65 x 45 x 12 cm. Jádro polštáře: 12 cm.

Potah polštáře: SILVER nebo BAMBUS (popis níže). Pratelný a snímatelný.

Kromě kvalitního anatomického polštáře hraje velkou roli i kvalitní matrace a k ní vhodný rošt do postele. Pokud bychom mohli s výběrem pomoci a poradit, budeme rádi..s důverou se na nás obraťte ;-)

Polštáře různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám vyzkoušet.

Záruka: 5 let.

Kvalitní český výrobek.

 

POTAHY polštáře:

  • POTAH SILVER
- materiál potahu SILVER a gramáž:
Polyester a viskóza - LYOCELL: na dotek se podobá hedvábí a struktura připomíná polyester, chladí jako plátno a hřeje jako vlna. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti bakteriím, udržuje potah čistý a bez zápachu. 
Speciální výplň: pro tento účel vyvinutá elastická a prodyšná pěna s vysokou gramáží (25 kg/m3), zajišťje pružnost potahu.
Celková gramáž výplně - 940 gr/m2.
-  Zip - snímatelný a pratelný
-  Pratelnost potahu: max. 60°C.
-  Popis: Nové unikátní provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů.
  • POTAH BAMBUS
- materiál potahu BAMBUS a gramáž:
Matracová pletenina obsahuje bambusové vlákno, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Velkým přínosem jsou antibakteriální účinky bambusového vlákna. 
Speciální výplň: pro tento účel vyvinutá elastická a prodyšná pěna s vysokou gramáží (25 kg/m3), zajišťje pružnost potahu.
Celková gramáž výplně - 940 gr/m2.
- Zip - snímatelný a pratelný.
- Pratelnost potahu: max. 60°C.
- Popis: Nové unikátní provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz