Anatomický polštář Master

Výrobce: MABO

Kód: 100264

Kategorie: Anatomické

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Nižší paměťový polštář z viskoelastiské pěny BREEZE. Vysoká prodyšnost a odvod tepla. Kvalitní přizpůsobení se hlavě a krku. Rozměr: 65 x 45 x 13 cm. Potah snímatelný a pratelný. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
1 388

Popis

Polštář MASTER je dalším typem polštáře z kvalitní viskoelastické paměťové pěny BREEZE s jádrem, které je chráněno spearačním úpletem a skvěle doplňuje vlastnosti matrace. Polštář je charakteristický vysokou prodyšností, díky čemuž velmi dobře odvádí vlhkost, která vzniká při kontaktu našeho těla s polštářem. Polštářek nižší výšky je určen pro ty z nás, kteří vyžadujeme co nejlepší kopírování tělesných křivek a přitom nemáme rádi vysoké podložení hlavy a krku. Polštář je stejného tvarování z obou dvou svých stran.

Rozměr polštáře (š x v x h): 65 x 45 x 13 cm. Jádro polštáře: 12 cm.

Potah: Pratelný a snímatelný.

Kromě kvalitního anatomického polštáře hraje velkou roli i kvalitní matrace a k ní vhodný rošt do postele. Pokud bychom mohli s výběrem pomoci a poradit, budeme rádi..s důverou se na nás obraťte ;-)

Polštáře různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám vyzkoušet.

Kvalitní český výrobek.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz