ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošt OPTIMAL PLUS 5V Boční výklop

Výrobce: TEXPOL

Kód: 100507

Kategorie: Lamelové rošty výklopné

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Oblíbený nepolohovatelný rošt s bočním výklopem se 30ti lamelami. Výška roštu cca 8,5 cm. Zóna s 5ti zdvojenými lamelami. Ramenní zóna pro vyšší komfort spánku. Nosnost do 130 kg. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
5 060

Popis

Nepolohovatelný rošt do postele OPTIMAL Plus 5V s bočním výklopem. Oproti některým jiným roštům je rošt doplněn speciální ramenní zónou, kde jsou lamely ukládány do pouzder po třech kusech. S roštem lze velmi snadno manipulovat a vyklápět jej a to díky pístu, kování a textilnímu popruhu. Středová část roštu je doplněna 5ti zdvojenými lamelami. Tuhost roštu měníme a upravujeme dle vlastní potřeby díky opasku na lamelách. Lamely jsou umístěny do výklopných kaučukovo-plastových pouzder ve dvojicích, pouze v oblasti ramen jsou pouzdra osazena do pouzder po třech kusech. 

Nosnost roštu do postele je omezena 130 kg.

Výška roštu: cca 8,5 cm. Počet lamel: 30 kusů / síla lamel 38 mm.

DOPORUČENÍ výrobce: vhodný pro latexové a pěnové matrace.

Lze dodat i ATYPické rozměru - za příplatek.

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové  nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Záruka: 2 roky.

Slovenský výrobce.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., Při objednávce roštu 200 x 90 cm, Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. V případě, že byste chtěli přesný rozměr, bude se jednat o atyp.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz