ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošt OPTIMAL PLUS 5V H Nožní výklop

Výrobce: TEXPOL

Kód: 100506

Kategorie: Lamelové rošty výklopné

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Polohovatelný kvalitní rošt s nožním výklopem se 30ti lamelami. Síla lamel 25 a 38 mm. Pouzdra párová výkyvná, v oblasti ramen trojitá. Nosnost 130 kg. Výška roštu cca 8,5 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
5 424

Popis

U hlavy polohovatelný velmi kvalitní lamelový rošt do postele OPTIMAL Plus 5V s nožním výklopem patří k velmi oblíbeným roštům a to nejen díky kvalitě, ale také své ceně a tomu, co svému majiteli nabízí pro každodenní užívání. Oproti některým jiným roštům je rošt doplněn speciální ramenní zónou, kde jsou lamely šířky 25 mm ukládány do pouzder po třech kusech. S roštem lze velmi snadno manipulovat a vyklápět jej a to díky pístu, kování a textilnímu popruhu. Tuhost roštu měníme a upravujeme dle vlastní potřeby díky opasku na lamelách. Lamely jsou umístěny do výklopných kaučukovo-plastových pouzder ve dvojicích.

Nosnost roštu: 130 kg. Výška roštu do postele: cca 8,5 cm.

Lamely v roštu:

DOPORUČENÍ výrobce:  vhodný pro pěnové a latexové matrace.

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit a vložit do jednolůžkové  nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Záruka: 2 roky.

Kvalitní slovenský výrobce.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., Při objednávce roštu 200 x 90 cm, Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. V případě, že byste chtěli přesný rozměr, bude se jednat o atyp.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz