Matrace Alexa medium

Výrobce: MABO

Kód: 100268

Kategorie: Přírodní matrace

Dostupnost: Skladem

Přírodní středně tvrdá matrace z HR studené pěny s extraktem ze sojy. HR studená pěna. Výška 18/19 cm. Nosnost 120 kg. Lze dodat atyp (do 100 x 200 cm bez příplatku). Záruka 5 let. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
6 385

Popis

Středně tvrdá matrace ALEXA medium je vyrobena také pouze z přírodních materiálů, takže se řadí k matracím z BIO pěn. K výrobě je používána HR studená pěna, která je upravena tak, aby byla použitelná z obou dvou svých stran, ale zároveň splňovala parametry 5ti zónové matrace. Přírodní pěny jsou navíc doplněny o výtažky z rostlinného oleje. Matrace nabízí s odpovídajícím roštem do postelí velmi příjemné spaní připomínající spaní na tvrdé zemi.

Tuhost matrace: střední (4) ze stupnice 6.

Nosnost matrace 120 kg. Výška matrace: 18 - 19 cm / dle potahu.

Specifikace použitých pěn:
  • HR studená pěna (gramáže 43 kg/m3 ) s rostlinným olejem.
POTAHY matrace ALEXA medium:
  • Potah Mitch: Velmi kvalitní potah z pleteniny Jersey obsahující polyester a bavlnu. Potah je plošně prošitý PES rounem gramáže 200 gr/m2 a pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnutí potahu na dvě poloviny pro snazší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60°C.
  • Potah SILVER - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, který je plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti  množení bakterií, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60° C.
  • Potah BAMBUS – Potah matrace je vyroben z bambusového  vlákna, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Pletenina gramáže 320 gr/m2 je prošita PES rounem 350 gr/m2 a PES pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnout potah na dvě poloviny pro snažší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60° C.

Doporučení – vhodná pro rošty: pevné a polohovatelné laťové a lamelové, motorové polohovací rošty.

Pozn.: Lze dodat i v atypickém provedení / atyp matrace do rozměru 200 x 100 cm je dodáván bez příplatku.

Vysvětlení výrobce - barevné provedení použitých materiálů x tuhost matrace:
  • fialová - měkčí vrstva
  • světle modrá - střední tuhost
  • tmavě modrá - tužší vrstva.

Prodloužená záruka: 5 let.

Hmotnost matrace: 15 kg.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář