ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Skříň Office C507

Výrobce: BRADOP

Kód: 100631

Kategorie: Nábytek do pracovny

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Rozměry větší kancelářská skříň s dvířky se zámky. Materiál: laminovaná a MDF deska, kvalitní NK závěsy. Rozměry (š x h x v): 80 x 40 x 187 cm. Variabilní police. Z řady nábytku OFFICE. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
5 599

Popis

Vzhledově klasičtější skříň OFFICE C507 s dvířky ve spodní a vrchní části skříně je opatřena zámky, takže věci v ní uložené mohou být skryty před ostatními, pokud je to žádoucí. Police ve skříni jsou variabilní, takže si je můžeme výškově nastavit tak, jak potřebujeme. Skříň je vyrobena v kombinaci z MDF a laminované desky. Skříň je dalším kusem nábytku ze sestavy OFFICE, takže je možné ji doplnit typově stejnými kontejnery, skříňkami nebo pracovními stoly. Vzhledem k rozměrům a možnosti uzamčení obsahu skříně patří mezi oblíbené a často pořizované typy nábytku.

Materiál skříně se zámky Office C507:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana 2 mm v dřevodezénu
  • MDF
  • kvalitní NK závěsy
  • zámky.

Rozměry skříně (š x h x v): 80 x 40 x 187 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Skříň lze doplnit pracovními stoly, židlemi nebo jinými kousky nábytku z naší nabídky.

Váha skříně: 61 kg.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz