ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Noční stolek LUCIA ZP DUB

Výrobce: TEXPOL

Kód: 101547

Kategorie: Noční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Vzhledově elegantní noční stolek se zásuvkou. Materiál: dubový masiv tl. 40 a 27 mm. Rozměr (š x v x h): 45 x 50 x 33 cm. Dodání - ve složeném stavu. Slovenský výrobce s tradicí.

Konfigurátor

Varianty
Moření
6 950

Popis

Noční stolek LUCIA ZP Dub s nadčasovým designem se skvěle hodí do řady interiérů a to jak moderních, tak i těch klasičtějších. Nejen díky velmi preciznímu opracování, ale také svému vzhledu je vyhledávaným typem nočního stolku a proto je stolek nabízen také ve variantě Noční stolek LUCIA ZP Buk. Materiálově je noční stolek vyroben z kvalitního dubového masivu. Zásuvky se otevírají uchopením za spodní část čela zásuvky (nejedná se o dotykové otevírání). Díky přírodnímu vzhledu je možné noční stolek snadno sladit s jakoukoliv bukovou jednolůžkovou postelímanželskou postelí nebo skříňovým nábytkem v naší nabídce.

Materiál nočního stolku LUCIA ZP Dub:
  • dubový masiv - v základu lakován polotmavým EKOlakem
  • tl. masivu: 40 a 27 mm.
Rozměry nočního stolku (š x v x h): 45 x 50 x 33 cm.

Dodáván v celku - bez nutnosti montáže.

V případě, že byste potřebovali nebo chtěli s výběrem kompletní ložnicové sestavy pomoci, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Slovenský výrobce.

 

Poznámka výrobce: Uvedené rozměry odpovídají stavu před opracováním. Tyto míry se ve skutečnosti mohou lišit o 2 - 3 mm.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz