ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Policový regál ESO malý

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101258

Kategorie: Obývací stěny

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Rozměrově malý policový regál z kolekce Českého nábytku. K dostání v řadě specif. dekorů - akácie, jasan, aj.. Materiál: lamin. deska, ABS hrany. Rozměry (š x h x v): 70 x 28 x 92 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Dekor
1 380

Popis

Prostorově a vzhledově velmi příjemný policový regál ESO malý je svým tvarem a provedením velmi vhodný pro ukládání rozmanitých věcí, které tvoří naši domácnost - květiny, knihy, dárkové předměty, aj.. Pořizován je nejen do obývacích pokojůdětských pokojů, ale také do pracoven a kanceláří. Své místo si nachází i na chatách a chalupách. Tento regál je dalším z typů skříní z kolekce kvalitního Českého nábytku. Materiálově je regál vyroben z laminované desky a ohraněn ABS hranami v dřevodezénu. Velkou výhodou kolekce Českého nábytku je široká škála barev lamina, díky kterým je sladění s již existujícím interiérem výrazně snazší.

Materiál policového regálu ESO malý:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní kování a spojovací materiál (bez použitý plastových součástek)
  • ochranné krytky (plast).

Rozměry policového regálu (š x h x v): 70 x 28 x 92 cm.

V případě zařízení celé domácnosti je možné vybírat řadu nábytku ve stejném dekoru, ať už se jedná o komody, police, skřínějídelní stoly a jídelní židle. S výběrem sestavy ve stejném dekoru Vám velmi rádi pomůžeme, ozvěte se nám. Děkujeme.

Český výrobce s tradicí.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz