ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Skříňka se zásuvkami OS154

Výrobce: BRADOP

Kód: 100637

Kategorie: Obývací stěny

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Nižší nadčasový televizní stolek se 2ma zásuvkami (designové úchytky). Materiál: lamino tl. 18 mm. Rozměry stolku (š x h x v): 75 x 45 x 34,5 cm. Zásuvky s kuličkovým celovýsuvem. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 999

Popis

Svou šířkou kratší dvouzásuvková skřínka OS154 se hodí jak do obývacích pokojů, tak do našich ložnic. Díky svému rozměru a dvěma zásuvkám je oblíbeným kouskem nábytku, do kterého můžeme ukládat vše, co potřebujeme nebo chceme skrýt před okolím. Zásuvky jsou opatřeny kuličkovými celovýsuvy a designovými úchytkami, takže je výsuv zásuvek pohodlný a tichý. Nožky skříňky zaručují, že prostor pod skříňkou a za ní dýchá, takže nepřispívá k hromadění vlhkosti u zdi místnosti.

Materiál skříňky:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • zásuvky s kuličkovým celovýsuvem
  • kvalitní designová úchytka

Rozměry skříňky (š x h x v): 75 x 45 x 34,5 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

V našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a máme vystaveny různé typy jídelních židlí, stolů, křesel a sedacích souprav s rozkladem pro trvalé spaní. Přijďte se k nám podívat.

Termín dodání: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz