TV stěna SMART

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101520

Kategorie: Obývací stěny

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Praktická TV stěna SMART z kolekce Českého nábytku. Dekory - akácie, jasan, aj.. Materiál: lamin. deska tl. 18 mm, ABS hrany. Rozměry (š x h x v): 125 x 3 x 137 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Dekor
3 290

Popis

TV stěna SMART je svým provedením určena k upevnění na zeď místnosti. Stěna je materiálově vyrobena z kvalitní laminované desky tl. 18 mm a ohraněna ABS hranami v dřevodezénu. Svým provedením je určena k připevnění televizí, které jsou k tomuto účelu určeny. Pořizována je nejen do obývacích pokojůdětských pokojů, ale také do pracoven a kanceláří. Své místo si může najít i na chatě a chalupě. Skříň je součástí kolekce kvalitního Českého nábytku. Velkou výhodou kolekce Českého nábytku je široká škála barev lamina, díky kterým je sladění s již existujícím interiérem výrazně snazší.

Materiál stěny:
  • laminovaná deska tl. 18 mm - dle zvoleného dekoru značek EGGER / Kronospan
  • ABS hrana v dřevodezénu.

Rozměry stěny (š x h x v): 125 x 3 x 137 cm.

V případě zařízení celé domácnosti je možné vybírat řadu nábytku ve stejném dekoru, ať už se jedná o komody, police, skřínějídelní stoly a jídelní židle. S výběrem sestavy ve stejném dekoru Vám velmi rádi pomůžeme, ozvěte se nám. Děkujeme.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce s tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz