ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno

OCHRANNÉ ROUŠKY

Bez jakýchkoliv zbytečných slov.. Jsme rádi, že se i naši čeští a slovenští dodovatelé semkli své zaměstnance a dobrovolníky a ve velmi krátké době jsou schopni nabídnout všem potřebným KVALITNÍ VYSOKOGRAMÁŽOVÉ BAVLNĚNÉ OCHRANNÉ ROUŠKY i v 5.000 ks sériích s denní dodávkou, pokud by bylo třeba. Roušky jsou nabízeny v klasické bílé barvě bez jakýchkoliv módních trendů a výstřelků, které v této chvíli nepovažujeme u tohoto výrobku za důležité. Prvotní je pro nás DOSTUPNOST, KVALITA a RYCHLOST DODÁNÍ českých bavlněných ochranných roušek.

Tím "navíc" co můžeme také nabídnout je DOPRAVA ZDARMA a to prostřednictvím služby ČESKÉ POŠTY - balení zboží do průhledného obalu.

Od našeho Týmu klik-nabytek.cz nabízíme BALENÍ ZDARMA, VSTŘÍCNOST a RYCHLOST při vyřizování objednávek. Budeme velmi rádi, pokud naší nabídkou roušek budeme prospěšní a někomu tím pomůžeme a ochraníme jeho i jeho okolí od případné koronavirové nákazy.

Držíme palce všem nemocným a přejeme jim brzké uzdravení a všem těm, kteří se virům díky svému přístupu sama sebe a svého okolí úspěšně vyhýbáme, přejeme, ať je tomu tak i nadále!

Snad brzy budou naše tváře zase plné úsměvů. :)

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz