Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Ubrusy a prostírání

Ubrusy a prostírání zútulní a v mžiku promění naši jídelnu. Zkombinovat je můžeme i se sedáky na židlích či závěsy. Vybírat můžeme z jednobarevných ubrusů nebo z ubrusů s geometrickými, květinovými či tématickými vzory. Nabízíme praktické a oblíbené ubrusy s nešpinvou úpravou, ale i dekorační ubrusy z bavlny a polyesteru s potiskem, výšivkou nebo i krajkou.
Široká nabídka tvarů a rozměrů nám dává možnost experimentovat při prostírání našeho jídelního stolu ale i při dekoraci konferenčního stolu nebo komody. Můžeme tak vybrat velký ubrus na celý stůl, středový běhoun, malé dekorační ubrusy a nebo prostírání. Jednotlivé typy ubrusů lze mezi sebou kobinovavat. Naší fantazii se meze nekladou.
 
 
 
Cena:
Aktivní filtry:
Zrušit všechny filtry
NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz