ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Plastová židle B-SIDE

Výrobce: STIMA

Kód: 100437

Kategorie: Plastové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Stohovatelná kvalitní plastová židle z tvrzeného polykarbonátu i pro venkovní použití. Pro zátěžové provozy restaurací, kaváren, aj.. Váha 5 kg/ks. Nosnost 120 kg. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
2 990

Popis

Zdánlivě klasická, ale přitom designově velmi zajímavá plastová židle B-SIDE kombinuje vzhled klasických dřevěných židlí, které známe z našeho dětství, ale současně i moderní barevné podtóny a tvarování sedáku i opěrky. Židle je pro větší nosnost a stabilitu vyrobena z kvalitního polykarbonátu, který je vhodná jak pro interiéry, tak i venkovní použití. Výrobce nabízí k výběru typy barev, které podtrhují, ale i zdůrazňují celkový dojem z ní. Tvarování dělá z plastové židle židli velmi pohodlnou. Objednávaná je převážně do moderních interiérů firem a vstupních hal, ale také do jídelen a kaváren, tzn. je určena i pro zátěžové prostory. Židle je pro snadnější uskladnění stohovatelná a během provozu s minimálními náklady na její údržbu.

Materiál židle: polykarbonát.

Rozměry plastové židle:
- rozměr (v x hs x vs x šs): 82 x 50 x 45 x 48 cm
- váha židle: 5 kg/ks
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
 

Tato plastová židle se hodí typově k řadě plastových stolů, ale i jakémukoliv jinému, záleží jen na našem osobním vkusu a místě, kde má být set umístěn.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet a objednat.

Nosnost židle: 120 kg.

Český dodavatel. 

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz