Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Plastová židle GRUVYER

Výrobce: STIMA

Kód: 100431

Kategorie: Plastové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Designově provzdušná kvalitní plastová židle z polypropylenu. Určena i pro venkovní použití a zátěžové provozy. Váha 3,8 kg/ks. Nosnost 110 kg. Stohovatelná. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
1 170

Popis

Dalším typem designově zajímavé netypické plastové židle GRUVYER vyrobené z kvalitního polypropylenu. V naší nabídce je také tatáž židle z polykarbonátu GRUVYER T, která je díky použitému materiálu váhově těžší a také unese o něco vyšší zátěž (120 kg, váha židle 4,7 kg/ks). Ostatní parametry i použití židlí je totožné, tzn. lze i použít pro venkovní i vnitřní prostory a také do zátěžových provozů restaurací, kaváren nebo sálů. Škála pouižtí židle je tak široká. Stohovatelnost a vysoká odolnost plastové židle jsou největší její předností, díky které je židle oblíbeným kusem nábytku. Sezení na židli je díky tvarování komfortní a příjemné.

Materiál židle: polypropylen.

Rozměry plastové židle (v x hs x vs x šs): 81 x 53 x 43 x 52 cm. Váha židle: 3,8 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
 

Tato plastová židle se hodí typově k řadě plastových stolů, ale i jakémukoliv jinému, záleží jen na našem osobním vkusu a místě, kde má být set umístěn.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet a objednat.

Nosnost židle: 110 kg.

Dodání: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz