ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Plastová židle PARIS

Výrobce: STIMA

Kód: 100430

Kategorie: Plastové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Elegantní plastová židle z polypropylenu. Lze použít v zátěžových provozech. Vhodná do interiérů a exteriérů. Stohovatelná. Váha 3,1 kg/ks. Nosnost 110 kg. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
1 090

Popis

U elegantní a kvalitní plastové židle PARIS je možnost vybírat ze 6ti barevných odstínů, díky čemuž lze židli sladit s vybavením místností, kde mají být používány. Židle je vyrobena z kvalitního polypropylenu, čímž je vhodná i to provozů, kde je na židle kladen velký důraz, kterými jsou restaurace, kavárny, jídelny nebo firemní prostory. Židle je díky celoplastovému provedení použitelná nejen ve vnitřních prostorech, ale také i těch venkovních. Velmi často je pořizována do kuchyňských koutů v našich domácnostech, ale také do větších společenských místností. Opěrka i sedák jsou pro lepší pocit ze sezení tvarovány, takže je sezení na nich příjemné. Židle je stohovatelná.

Materiál židle: polypropylen.

Rozměry plastové židle (v x hs x vs x šs): 80 x 51 x 43 x 49 cm. Váha židle: 3,1 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
 

Tato plastová židle se hodí typově k řadě plastových stolů, ale i jakémukoliv jinému, záleží jen na našem osobním vkusu a místě, kde má být set umístěn.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet a objednat.

Nosnost židle: 110 kg.

Záruka: 2 roky.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz