Plastová židle TRILL křesílko

Výrobce: STIMA

Kód: 101585

Kategorie: Plastové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

NOVINKA 2019 - Tvarově zajímavé křesílko z polypropylenu se skelnými vlákny. Vhodná i do zátěž. provozů. Nosnost 200 kg. Rozměry (v x hs x vs x šs): 83 x 54 x 47 x 59 cm. Záruka 3 roky. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
1 980

Popis

NOVINKA 2019 - Plastové křesílko TRILL svou vysokou kvalitou skvěle doplňuje typově podobné jídelní židle TRILLbarové židličky TRILL v naší nabídce, díky kterým si můžeme zařídit svůj interiér nebo exteriér v jednotném stylu. Křesílko je vyráběno z kvalitního polypropylenu se skelnými vlákny, díky čemuž židle snese výrazně vyšší zatížení do hmotností 200 kg. Křesílko TRILL je k dostání v řadě barevných provedení. Židle je vhodná nejen do kuchyňských koutů a obývacích pokojů, ale také na naše terasy a zahrady. Pořizována je díky vysoké kvalitě a stohovatelnosti také do zátěžových provozů restaurací, kaváren, jídelen, aj.. Sezení na křesílku je také velmi příjemné a pohodlné.

Nosnost židle: 200 kg. Křesílka jsou stohovatelná.

Materiál a provedení křesílka TRILL:
  • polypropylen se skelnými vlákny
  • opěrky pod ruce.
Rozměry židle (v x hs x vs x šs): 83 x 54 x 47 x 59 cm.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně osedět a objednat.

Dodání: 1-4 týdny.

Záruka: 3 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz