ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Barová židle TRILL

Výrobce: STIMA

Kód: 101592

Kategorie: Barové židle

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Tvarově přímočará barová židle z polypropylenu se skelnými vlákny. Opěrka na nohy. Vhodná do interiérů a exteriérů. Nosnost 200 kg. Záruka 2 roky. Výška sedáku 76 cm. Váha 4,8 kg. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
2 748

Popis

Stylově přímočará barová židle TRILL se zesílenou konstrukcí se hodí do řady více či méně moderních interiérů a exteriérů a to zejména k barovým pultům v kuchyňských koutech, kavárnách a restaurací, na zahrady a zahrádky, popř. do firem, ve kterých zaměstnavatel nabízí svým zaměstnancům možnost chvilkového relaxu během pracovního procesu. Pro vyšší nosnost a stabilitu je židlička vyrobena z kvalitního polyprolypenu a díky svému tvarování je posezení na ní velmi příjemné.  Barevné provedení barové židle je díky vysoké oblibě židliček velmi široké. Spoustu příjemných chvil strávených s rodinou, přáteli nebo kamarády.

Nosnost židle: 200 kg. Stohovatelná.

Materiál a provedení barové židle TRILL:
  • kvalitní polypropylen se skelnými vlákny (Fiberglass)
  • na výběr v několika barevných provedeních.
Rozměry barové židle (v x vs x hs x šs): 97 x 76 x 53 x 50 cm. Váha židle: 4,8 kg/ks.
(vysvětlivka: v = výška / hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
 
Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně osedět a objednat.
 
Pozn. výrobce: Barová židle je stohovatelná, snadno údržovatelná, vhodná do zátěžových provozů. Židle je vhodná pro použití nejen do interiérů, ale také do venkovních prostor.

Záruka: 2 roky.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz