Dětská přikrývka Thermo

Výrobce: Stanex

Kód: 102182

Kategorie: Přikrývky

Dostupnost: Na objednání do 1 týdne

Hřejivá dětská přikrývka nejen pro zimní měsíce se 2 silnými vrstvami dutých vláken. Vzduchová kapsa pro vysokou výhřevnost. Rozměr: 130 x 90 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
450

Popis

Dětská přikrývka Thermo patří k velmi oblíbeným typům přikrývek a to především díky kvalitnímu vysoce gramážovému dutému vláknu. Svým složením je dětský přikrývka určena zejména pro chladné zimní měsíce, ale skvěle poslouží i v průběhu celého roku, pokud chceme mít naše děti v teple. Princip vysoké hřejivosti je dán vrstvením dutých vláken do dvou silných vrstev, mezi kterými vznikne vzduchová kapsa. Thermo přikrývka je díky dutým vláknům velmi lehká a stále nadýchaná. Dětskou přikrývku je možné obléknout do kvalitního ložního dětského povlečení a to buď do bavlněného nebo krepového. Spaní v těchto peřinách je pohodlné a skvěle zahřeje.

Materiál dětské přikrývky Thermo:
  • složení: duté vlákno
  • vrstvení: 2 silné vrstvy vláken se vzduchovou kapsou mezi nimi - vysoká hřejivost / lehkost / stálá nadýchanost.
Rozměry (š x d): 130 x 90 cm.

Rozměry a složení přikrývky:

THERMO    rozměr   celkem    výplň
 Dětský set deka    130x90     600g    400g
 
 
Celkový dojem ze spánku není jen o lůžkovinách, ale ve velké míře o vhodné kombinaci matrace a roštu do postele. Budete-li chtít s čímkoliv a to nejen při výběru jedné z výše uvedených položek poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Český výrobce s mnohaletou tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz