Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Přikrývka Climatic

Výrobce: Materasso

Kód: 102416

Kategorie: Přikrývky

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Komfortní přikrývka Climatic pro letní měsíce. Pratelný povlak z PES. Materiál: dutá vlákna Hollow-Fill (lehkost, přilnavost). Rozměr: (140 x 200-220 cm) / (240 x 200-220 cm). Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
816

Popis

Vysocekvalitní přikrývka CLIMATIC je svými vlastnostmi určena pro teplé letní měsíce, kdy oceníme její vlastnosti, kterými jsou lehkost a dokonalé přilnutí k našemu tělu. Přikrývky jsou vyrobeny z kvalitního vysoce gramážového dutého vlákna Hollow-Fill a jsou doplněny povlakem z lehkého a vzdušného PES. Přikrývka je díky dutým vláknům velmi lehká a stále nadýchaná. K povlečení přikrývky je možné zabrouzdat do kvalitního českého ložního povlečení, které máme v naší nabídce. Dobrou noc a příjemné probuzení přejeme.

Materiál přikrývky CLIMATIC:
  • kvalitní dutá vlákna Hollow-Fill
  • barva - bílá.

Rozměry a složení přikrývek:

CLIMATIC    rozměr hustota    výplň
Deka  140 x 200 / 210 / 220   200 g     500 g
Deka Francouzská  240 x 200 / 210 / 220
 
 
 
Potah přikrývky CLIMATIC:
  • PES, barva bílá
  • pratelnost potahu: 60°C

Celkový dojem ze spánku není jen o lůžkovinách, ale ve velké míře o vhodné kombinaci matrace a roštu do postele. Budete-li chtít s čímkoliv a to nejen při výběru jedné z výše uvedených položek poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Slovenký výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz