ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace VISCOGREEN lux

Výrobce: Materasso

Kód: 102113

Kategorie: Přírodní matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Velmi specifická matrace s viskoelastickou vrstvou a přírodní pěnou Biogreen vyšší tuhosti (4 z 5ti). Výška 21 cm. Nosnost 170 kg. Potah prošitý s PES vláknem. Záruka 5 let. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
12 370

Popis

Matrace VISCOGREEN lux je typem matrace s viscoelastickou přírodní pěnou, která díky svému výjimečnému složení nabízí nadstandardní nosnost až do váhy 170 kg. Viscoelastická pěna je charakteristická tvarovou pamětí skvěle reaguje na tělo ležícího, tzn. nejen na jeho váhu, ale také na jeho tělesnou teplotu. Matrace je vhodná pro všechny, co rádi spí nejen na zádech, ale i na boku a také pro všechny ty, kteří z jakéhokoliv důvodu nechtějí pociťovat tlak matrace na tělo (bolestivá zranění, jizvy po operacích, apod.). Spodní vrstvu matrace tvoří velmi odolná přírodní pěna Biogreen z ricinového oleje, která je doplněna příměsí Aloe Vera. Specifická je matrace také svým potahem Eucalyss, který je prošitý línou pěnou. Ležení na matraci je tak ještě o stupeň příjemnější. Vzájemné spojení obou pěn a potahu matrace výrazně zvyšuje hygieničnost celého lůžka, pokud je i toto pro nás důležité kritérium.

Jádro matrace VISCOGREEN lux:

  • vrchní vrstva - viscoelastická pěna VISCOGREEN

  • spodní vrstva - komfortní pěna BIOGREEN.

Parametry matrace:

Výška matrace 21 cm
Tvrdost
Fyziosystém -
Nosnost 170 kg
Polohovatelný rošt Ano
Pratelnost potahu Ruční praní na 30°C
Při zdravotních problémech
Alergie
Bolesti kříže
Revma
Studené nohy
 

Potah matrace - typ Eucalyss:

  • Vrchní část potahu: prošití viscoelastickou – línou pěnou; na boku potahu je všitá 3D mřížka (textilie)
  • Spodní část potahu: EUCALYSS prošitý s PES vláknem – gramáž 300 g/m².

Poznámka k atypickým rozměrům: V případě objednání jiného rozměru mimo standardní rozměry (tj. rozměry: 80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm) Vás poprosíme o uhrazení zboží předem (bankovním převodem). Při volbě způsobu úhrady hotově/kartou na prodejně nebo u řidiče, Vám bude zaslána zálohová faktura na platbu převodem a to ve výši 50 % z ceny atypického rozměru zboží. Děkujeme za pochopení.

Záruka na matraci: 5 let.

V případě, že byste chtěli s výběrem matrace nebo vhodného typu roštu do postele pomoci, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Slovenský výrobce s tradicí.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz