ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Froté napínací prostěradlo šedé

Výrobce: Stanex

Kód: 101997

Kategorie: Prostěradla

Dostupnost: Skladem

Velmi oblíbené a kvalitní napínací prostěradlo FROTÉ - šedé. Materiál: vysoce kvalitní 100% bavlna. Rozměry (š x d x v): 90 - 180 x 200 x do 20 cm. Lze dodat atyp. rozměry. Český výrobce s tradicí.

Konfigurátor

Varianty
299

Popis

Na dotyk velmi příjemným typem napínacího prostěradla s gumovým stahováním je i prostěradlo FROTÉ šedé, které je moderním a oblíbeným přírodním doplňkem našich postelí již dlouhou řadu let. Díky použití vysoce kvalitní a jemné bavlněné přízi nám dává český výrobce produkt s velmi dlouhou životností. Výhodou prostěradel je jejich snadná údržba. Velmi oceníme také kvalitní gumové stahování, díky čemuž prostěradlo dokonale obepíná naši matraci. Všem, kteří si zakoupí prostěradla FROTÉ nebo prostěradla JERSEY od firmy STANEX, přejeme příjemné a ničím nerušené spaní.

Materiál napínacího prostěradla FROTÉ:
  • jemná příze vysoce kvalitní 100% bavlny - gramáž: 180 g/m2
  • gumové stahování - guma v tunýlku.

Rozměry prostěradla (š x d x v): 90 - 180 x 200 x 20 cm, 200 x 220 x 20 cm.

Doporučení výrobce: Pratelnost prostěradla dle typu barvy do 40°C - viz. obal prostěradla.

Pozn.: Prostěradlo je vhodné pro matrace do výšky 20 cm. V případě, že máte matraci vyšší a chcete zakoupit dobře padnoucí prostěradlo, prosím, ozvěte se nám - lze zadat výrobu prostěradla na míru.

Prostěradla máme k zakoupení v některých vybraných barvách a rozměrech u nás na prodejně v Brně na Stránského 2a v Žabovřeskách.

Český výrobce s mnohaletou tradicí.

 

*Pozn.: Na základě nastavení monitoru, popř. displeje telefonu/tabletu se může vyobrazení barev na obrázku s originálem mírně lišit.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz