Rustikální předsíňové stěny

Rustikální nábytek do předsíní je vyrobený z kvalitního a precizně opracovaného borovicového dřeva vysoké kvality. Borovicové dřevo je výjimečné nejen krásnou kresbou dřeva a jeho vůní, ale také nabídkou odstínů vosků, kterými je nábytek ošetřen, takže se jím výrazně snadněji doplňují i již zařízené interiéry předsíní a to jak ve světlých, tak i tmavších odstínech dřeva. Nábytek do předsíní lze snadno mezi sebou v rámci celé kolekce kombinovat a to nejen s komodami, skříněmi, vitrínami, taburety, zrcadly a dalším rustikálním nábytkem a to nejen z kolekce POPRAD, která tvoří většinu z naší nabídky rustikálního borovicového nábytku. Předsíňové sestavy/předsíňové stěny je možné dodat i v zakázkově upravených rozměrech, které velmi rádi naceníme.

Nejprodávanější

5 položek celkem
gab04 2
19.834 Kč

Velká rustikální předsíňová stěna s otevřenou policí, věšáky, botníkem a samostatnou úzkou vysokou skříní na oblečení. Vyrobena kvalitního borovicového masivu.  Odstín - tmavý vosk / světlý vosk. Precizní zpracování. Rozměry (š/v/hl.): 155 x 195 x 60 cm. Dodáváno jako dva kusy. Záruka 2 roky. Český dodavatel.

ART-POP-GAB04
gab05 1
8.118 Kč

Samostatná rustikální skříňka, která je vhodná jako botník pod věšákovou stěnu. Vyrobena kvalitního borovicového masivu.  Odstín - tmavý vosk / světlý vosk. Precizní zpracování. Rozměry (š/v/hl.): 100 x 45 x 40 cm. Dodávána jako jeden kus. Váha 50 kg. Záruka 2 roky. Český dodavatel.

ART-POP-GAB07
gab03 4
4.737 Kč

Samostatná rustikální věšáková stěna s otevřenou policí a věšáky na oblečení. Vyrobena kvalitního borovicového masivu.  Odstín - tmavý vosk / světlý vosk. Precizní zpracování. Rozměry (š/v/hl.): 100 x 120 x 32 cm. Dodávána jako jeden kus. Váha 44 kg. Záruka 2 roky. Český dodavatel.

ART-POP-GAB03
GAB02
13.052 Kč

Velká rustikální předsíňová stěna se zrcadlem, policí, věšáky a botníkem ve spodní části. Vyrobena kvalitního borovicového masivu.  Odstín - tmavý vosk / světlý vosk. Precizní zpracování. Rozměry (š/v/hl.): 120 x 195 x 40 cm. Dodávána jako jeden kus. Váha 84 kg. Záruka 2 roky. Český dodavatel.

ART-POP-GAB02
gab01
11.859 Kč

Velká rustikální předsíňová skříň kvalitního borovicového masivu s policí, věšáky a botníkem ve spodní části. Odstín - tmavý vosk / světlý vosk. Precizní zpracování. Rozměry (š/v/hl.): 100 x 195 x 40 cm. Dodávána jako jeden kus. Váha 84 kg. Záruka 2 roky. Český dodavatel.

ART-POP-GAB01
Kvalitní české a slovenské zboží
Kvalitní české a slovenské zboží
Nabízíme ověřené produkty od lokálních výrobců
Naše BEZvadná doprava
Naše BEZvadná doprava
Nepoškozené zboží Vám doručíme v předem domluvený čas
Vstřícnost a ochota
Vstřícnost a ochota
Rádi poradíme s výběrem a pokusíme se vyhovět Vašim požadavkům
Zakázková výroba
Zakázková výroba
Podle individuálních potřeb zákazníka vyrábíme nábytek na míru
×

Splátková kalkulačka ESSOX