ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Skříň ELITE L

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101244

Kategorie: Skříně

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Svou šířkou příjemná skříň z kolekce Českého nábytku. K dostání v řadě specif. dekorů - akácie, jasan, aj.. Materiál: lamin. deska, ABS hrany. Rozměry (š x h x v): 122 x 51/43 x 205 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Dekor
Zrcadlo na dveře skříně
POLICE navíc
10 110

Popis

Do menších místností velmi vhodná skříň ELITE L je dalším typem skříně z kolekce kvalitního Českého nábytku. Materiálově je skříň vyrobena z laminované desky a ohraněna ABS hranami v dřevodezénu. Kvalitní zásuvky a pojezdy jsou přizpůsobeny častému používání nejen v domácím prostředí. Velkou výhodou kolekce Českého nábytku je široká škála barev lamina, díky kterým je sladění s již existujícím interiérem výrazně snazší. Skříň je díky své velikosti pořizována nejen do ložnicdětských pokojůpracoven a kanceláří, ale také na chaty a chalupy. Pro velkou oblibu byla tato komoda rozšířena v jednom ze svých rozměrů, takže máme možnost volby, zda si vybereme komodu hloubky 43 nebo 51 cm.

Materiál skříně ELITE L:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní kování a spojovací materiál
  • úchytky.

Rozměry skříně (š x h x v): 122 x 51/43 x 205 cm.

Nevíte-li si s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. S výběrem dekoru Vám velmi rádi poradíme, popř. zašleme fotografie nebo v rámci Brna zapůjčíme i vzorníky jednotlivých dekorů.

Skříň je možné jednoduše sladit s komodami do ložniceskříněmi nebo postelemi a to nejen z dílny stejného výrobce.

Termín výroby: 2-3 týdny.

Český výrobce s tradicí.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz