Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Podnožka CASTELO

Výrobce: Materasso

Kód: 102404

Kategorie: Taburety

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Čalouněním a kvalitou velmi hezká podnožka. Vhodná ke křeslu DE LUXE. Kostra - bukový masiv, kvalitní PUR pěny. Rozměry (š x h x v): 45 x 53 x 33,5 cm. Široká škála potah. látek. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Moření
3 454

Popis

Vzhledově velmi jemný taburet s označením podnožka CASTELO je nižším typem praktického doplňku ke křeslům různého provedení, ale oficiálně je doporučována ke křeslu DE LUXE z dílny stejného výrobce, se kterým tvoří úžasnou stylovou dvojici. Tak, aby podnožka co nejvíce ladila do již zařízeného interiéru, máme k dispozici širokou škálu typově a barvami zajímavých potahových látek. Čalounění v kombinaci s potahovou látkou dělá z taburetu velmi pohodlný kousek nábytku, ať již bude umístěn do obývacího pokoje, kanceláře a pracovny nebo do hostinského pokoje. Příjemné chvíle odpočinku přejeme.

Materiál a provedení podnožky CASTELO:
  • kostra - bukový celomasiv
  • sezení a čalounění z PUR pěny vyšší gramáže
  • široká škála potahových látek
  • taburet se typově hodí ke křeslu DE LUXE.
Rozměry taburetu:
  • rozměry (š x h x v): 45 x 53 x 33,5 cm
  • LZE vyrobit v atypickém rozměru - za příplatek.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti jakékoliv montáže.

Záruka: 2 roky.

Slovenský výrobce.

*Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz