Podnožka CROSS

Výrobce: Materasso

Kód: 102405

Kategorie: Taburety

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Stylově nadčasová a velmi pohodlná podnožka. Vhodná k řadě křesel/ušáků. Kostra - bukový masiv, kvalitní PUR pěny. Rozměry (š x h x v): 41 x 47 x 38 cm. Široká škála potah. látek. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Moření
3 354

Popis

Podnožka CROSS je vzhledově jemný typ podnožky, ale velmi zajímavé, neboť se hodí snad ke každému křeslu a ušáku a to díky svému přímočarému designu. Pro snadnější sladění podnožky s již zařízeným interiérem máme k dispozici širokou škálu typově a barvami zajímavých potahových látek. Čalounění v kombinaci s potahovou látkou dělá z taburetu velmi pohodlný kousek nábytku, ať již bude umístěn do obývacího pokojekanceláře a pracovny nebo do hostinského pokoje. Příjemné chvíle odpočinku přejeme, ať bude podnožka sloužit jako pevný a stabilní podklad pod naše nohy nebo přímo na sezení nás samotných.

Materiál a provedení podnožky CROSS:
  • kostra - bukový celomasiv
  • sezení a čalounění z PUR pěny vyšší gramáže
  • široká škála potahových látek.
Rozměry taburetu:
  • rozměry (š x h x v): 41 x 47 x 38 cm
  • výška čalouněného sedáku: 10 cm
  • LZE vyrobit v atypickém rozměru - za příplatek.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti jakékoliv montáže.

Záruka: 2 roky.

Slovenský výrobce.

*Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz