ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace Excellent 25

Výrobce: UNAR

Kód: 100031

Kategorie: Taštičkové matrace

Dostupnost: Skladem

Zdravotní oboustranná 7mi zónová mikrotaštičková matrace z pěny MindFoam ®Red, PUR pěny a studené pěny. Výška 24 cm. Potah Silver s 3D mřížkou. Nosnost 130 kg. Záruka 5 let. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
Spojení matrací ZIPEM - pro pár
14 629

Popis

Tužší, velmi speciální mikrotaštičková oboustranná matrace Excellent 25 patří díky speciálnímu složení a 7mi anatomickým zónám do kategorie luxusních zdravotních matrací, které poskytují ležícímu to nejvíce, co jen mohou. Mikrotaštičkové jádro matrace je vyrobeno z inovativní pěny MindFoam ®Red, dále pak PUR pěny a studené pěny s příměsí eucalyptového oleje. Pružiny v této matraci jsou o pr. 1,4 – 1,6 mm. Matrace i výškově velmi dobře pasují k jakékoliv posteli. Ležení je na oboustranné matraci velmi příjemné - jedna strana matrace je měkčí, druhá stran tužší, takže se v ní velmi snadno najdou i partnerské dvojice, kde každý požaduje jinou tuhost.

Nosnost matrace 130 kg. Výška matrace 24 cm. Tuhost: střední / tužší.

Rozměry matrace Excellent 25 - poznámka:

  • lze zakázkově dodat i jiné rozměry, než jsou uvedeny v konfigurátoru - ohledně přesné ceny matrace/matrací nás, prosím, kontaktujte. Děkujeme.
(jedná se např. o rozměry 80x190 cm, 95x195 cm, 140x220 cm, aj.)
 
Potah matrace SILVER:
  • zpevňující lem, 3D provzdušňovací mřížka (červené nebo šedé barvy)
  • 300 g rouno Elastic Bamboo
  • snímatelný a pratelný na 60°C
  • možnost příplatkového spojení dvou matrací pomocí zipu ve středové části - skvělé sjednocení plochy matrací bez mezery uprostřed.

Doporučujeme použít matrace pro pevné a výklopné pevné rošty.

Poznámka k atypickým rozměrům: V případě objednání jiného rozměru mimo standardní rozměry (tj. rozměry: 80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm) Vás poprosíme o uhrazení zboží předem (bankovním převodem). Při volbě způsobu úhrady hotově/kartou na prodejně nebo u řidiče, Vám bude zaslána zálohová faktura na platbu převodem a to ve výši 50 % z ceny atypického rozměru zboží. Děkujeme za pochopení.

Prodloužená záruka na 5 let.

Nevíte-li si rady, prosím, ozvěte se nám. Rádi poradíme a nasměrujeme.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz