Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

TOP kuchyně

Je-li kvalita použitých materiálů a precizní zpracování tím co nás zajímá a k tomu je pro nás velkým plusem, že se jedná o kvalitní české výrobky, jste na správné internetové adrese :) Námi nabízené vysoce kvalitní kuchyňské linky z dílny české rodinné firmy Mikulík z Vranovic jsou nabízeny ve 2 základních kategoriích, které se liší vstupními materiály (značky Egger a Kronospan), jimiž jsou klasická hladká laminovaná dvířka (kuchyně TREND) a fóliovaná dvířka 4 typů: MAGNUS, AURA, REGIA a SENOSAN. Fóliovaná dvířka se liší intenzitou leskou, popř. stylem zdobení povrchu (exotické dřeviny, apod.).

Velkou novinkou konce roku 2019 jsou kuchyňské linky SENOSAN, které jsou chrakteristické speciálním opracováním technologií AirTec (povrch bez spár) - opracování tak zabraňuje pronikání vlhkosti a zvyšuje odolnost dvířek proti teplu. S návrhem kuchyňských linek velmi rádi pomůžeme a všechny použité materiály fyzicky představíme. Budeme velmi rádi součástí budování srdce Vašeho domova, kterou kuchyňský kout s kvalitní kuchyňskou linkou beze sporu je.

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz