ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno

TOP kuchyně

Je-li kvalita použitých materiálů a precizní zpracování tím co nás zajímá a k tomu je pro nás velkým plusem, že se jedná o kvalitní české výrobky, jste na správné internetové adrese :) Námi nabízené vysoce kvalitní kuchyňské linky z dílny české rodinné firmy Mikulík z Vranovic jsou nabízeny ve 2 základních kategoriích, které se liší vstupními materiály (značky Egger a Kronospan), jimiž jsou klasická hladká laminovaná dvířka (kuchyně TREND) a fóliovaná dvířka 4 typů: MAGNUS, AURA, REGIA a SENOSAN. Fóliovaná dvířka se liší intenzitou leskou, popř. stylem zdobení povrchu (exotické dřeviny, apod.).

Velkou novinkou konce roku 2019 jsou kuchyňské linky SENOSAN, které jsou chrakteristické speciálním opracováním technologií AirTec (povrch bez spár) - opracování tak zabraňuje pronikání vlhkosti a zvyšuje odolnost dvířek proti teplu. S návrhem kuchyňských linek velmi rádi pomůžeme a všechny použité materiály fyzicky představíme. Budeme velmi rádi součástí budování srdce Vašeho domova, kterou kuchyňský kout s kvalitní kuchyňskou linkou beze sporu je.

Zařiďte se nábytkem z oddělení » levné české kuchyně | TOP kuchyně | jídelní židle | jídelní stoly | příborníky a kredence

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz